Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte un Mudrīte

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Kroņauce, Tērvetes pagasts

Tālrunis:

27331109

Darba laiki:

11:00 - 22:00


Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Zoltners

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
"Zoltners" nav parasts restorāns. Tas atrodas nekurienes vidū, ainaviskā vietā ar dīķi, glīti sakoptu apkārtni un harmoniski iekļautām viesnīcas un restorāna ēkām minimālisma stilā. Patiesībā, nomaļā atrašanās vieta “Zoltneram” nākusi krietni par labu un piešķir restorānam papildus šķipsniņu šarma brīdī, kad esi klāt.

Nonākot restorānā, pārņem miers un vari būt drošs, ka tiešā vai netiešā veidā būs darīšana ar alu. Jo “Zoltnera” brūzis te ir ne tikai goda lieta, bet arī dzīvesveids. Gan restorāns, gan alus darītava dabīgi iekļaujas apkārtējā vidē un kalpo par lielisku piemēru interjera un eksterjera mijiedarbībai.

Jebkura sevi (un viesus) cienoša restorāna pamatā ir kvalitatīvs produkts, tādēļ "Zoltners" kā dūre uz galda pieturas pie pārliecības, ka vispirms ir produkts, un tikai pēc tam ēdiens, nevis otrādi. Gluži kā interjers, arī ēdienkarte “Zoltnerā” ir bezgala lakoniska. Sezonāla un mainīga kā pati daba. Lai arī produkti ir visiem labi zināmi, šeit neviens necenšas ierāmēties jebkādos standartos, bet labi zināmas lietas pasniedz pa savam.

Lauku virtuvi noliekam malā un noskaņojamies šefpavāra Naura Malāhova jaunradei. Mencu viņš pasniedz ar spāņu čorizo, pīles krūtiņai klāt ir īsta itāliešu fregola un kakao, bet liellopa antrekots pie viņa labi garšo ar auzu pārslu un parmezāna cepumiem. Tā vien šķiet, ka radošumam nav robežu, un pat zvērināts klasiķis “Zoltnerā” gribot negribot uz laiku kļūst par jaunatklājēju. Lai vai kā, porcijas ir vidēja izmēra un ar diviem, trim ēdieniem būs gana, ja vien nebūsi ieradies pa taisno no lauka.

Rezumē. Lauku miers un skaistā vieta ir kā magnēts, kas pievelk ikreiz no jauna, un šī noteikti ir vieta, kur atgriezties. Dēļ ēdiena, dēļ alus, atmosfēras un koncertiem, kas “Zoltnerā” esot īpaši.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Liva Meldere Lukjanova 02.03.2020
Ar ģimeni bijām atzīmēt svētkus ar vakariņām restorānā. Pati vieta - Zemgales plašie līdzenumi, daba un pati Zoltnera ēka, super! Arhitektūra, dizains un jo īpaši apgaismojums tumsā - ļoti gaumīgi, pārdomāti, pat izsmalcināti. Ēdienkarti bijām cerējuši ieraudzīt tomēr nedaudz oriģinālāku - izstrādātaku, taču bija labi, ne izcili. Tas, kas iegāza šo vietu - serviss un viesmīļu nerpofesionalitāte. Tiešām pārsteidza negatīvā nozīmē. Vāzi ziedu pušķim lūdzām 2 reizes, menu arī lūdzām paši, lai atnes, jo šķita, ka par mums aizmirsts, kaut gan galdiņš rezervēts jau iepriekš. Viesmīle aizmirst, ko kurš pasūtījis, jauc pasūtījumus... Nu tādai vietai, tas gluži vienkārši ir nepieņemams serviss. Jāpiestrādā pie tā, lai negrauj skaisto tēlu.
L.L. 03.06.2019
Bijām aizbraukuši uz šo vietu ģimenes svētku vakariņās... viss bija izcili garšīgi... ja nebūtu tālu jābrauc, iegrieztos biežāk.. Bet noteikti iesaku!
Jo mans garšo alus 19.08.2018
Cik zinu, tad Zoltneru Vecrīgā var dabūt Garāžā un Alā, 100% neesmu drošs, bet man šķiet, ka Opapā arī ir.
Pois 09.08.2018
Kur Rīgā var dabūt viņu alu?
Ingars 16.04.2018
Iepriekšējais pavārs bija labāks.
Ilze 22.03.2018
Šis noteikti ir apciemošanas vērts restorāns! Un ne tikai dēļ garšīgā alus un smukā interjera. Viens no visatmosfērīgākajiem restorāniem, kādā Latvijā ir vispār būts. Ēdieni ir orientēti uz baudītājiem, nav lēti, bet mums ļoti garšoja. Fondānts bija vienkārši izcils.
Mudīte 13.12.2017
Ļoti skaista vieta.
Tedis 28.11.2017
Vieta super. Eleganti, moderni un stilīgi ar foršu auru. Jāpiestrādā nedaudz pie apkalpošanas tempiem, bet ēdiens bija labs un alus tik garšīgs, ka paņēmās pāris plastmasenes līdzi.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies