Svētdiena, 21. aprīlis Anastasija un Marģers

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Miesnieku iela 4, Rīga

Tālrunis:

67559884

Darba laiki:

07:00 - 23:00
Sestdien: 08:00 - 23:00
Svētdien: 08:00 - 23:00

  • Twitter

  • 10.02.2017
   @DomeHotel februāra piedāvājums izsmalcinātām vakariņām un romantiskam vakaram divvientulībā. https://t.co/XdRJeAUug2
  • 30.01.2017
   Garšu un labsajūtu okeānā lolota pērle, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī. Le Dome biznesa pusdienu piedāvājums -… https://t.co/wPFVlQE7qn
  • 25.01.2017
   Vaniļas Panna Cotta ar burbonu, marakujas sorbē, bezē un zemenēm. Zivju restorāna Le Dome deserti –… https://t.co/hwJQUDAncx
Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Zivju restorāns Le Dome

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Le Dome filozofija "bez pārmērībām interjerā, galvenais ir saturs" noteikti iedarbosies uz tiem, kam svarīgs ēdiens un viss pārējais ir sekundārs. Šis restorāns būs labs sabiedrotais, ja radusies vajadzība pēc kvalitatīvām un ne pārāk formālām pusdienām vai vakariņām.

Klusā Vecrīgas Miesnieku ieliņa restorānam uztverama kā privilēģija, jo šī nav vieta, kur klienti iemaldās tāpat vien, garām ejot. Un labi vien ir. Ja salīdzina ar citiem viesnīcu restorāniem Vecrīgā, tad šim ir viens būtisks pluss - ieeja restorānā ir no ielas un viesnīcas klātbūtni var just tikai, kāpjot lejā uz labierīcībām.

Le Dome interjera autori spējuši radīt mājīgu un siltu vidi, tādu, kurā patīkami uzturēties. Svinīgumu telpai piešķir elegantais galdu klājums. Restorāna šefpavārs kopš 2015. gada rudens ir Sergejs Šiporovs, kurš pavāra aroda smalkumus smēlies gan Michelin līmeņa restorānos ārpus Latvijas, gan darbojoties dažādos restorānos Latvijā. Būdams pieredzējis šefpavārs, Sergejs pieradis pie atzinības par radošām aromātu un garšu kombinācijām, un nav šaubu, ka augstvērtīgi produkti ir šefa ikdiena.

"Le Dome" ēdienu koncepcijas pamatā ir moderna Eiropas virtuve, kas balstīta uz Latvijas produktiem. Kā jau varēja sagaidīt, zivju pasaule ēdienkartē pārstāvēta visā tās krāšņumā - ir gan eksotisko ūdeņu eksemplāri, gan Latvijas ezeru un Baltijas jūras zivis, turklāt zivis un jūras veltes tiek pagatavotas dažādos veidos - kūpinātas, ceptas, marinētas vai grilētas.

Ja runa ir par zivīm, tad noteikti vērts nogaršot kaut ko no restorāna klasikas - piemēram, zivju zupu vai marinētas reņģes ar dārzeņu ikriem, skābo krējumu un diļļu eļļu. Bet, ja prāts nesas prom no ūdeņiem, ēdienkartē ir arī kvalitatīvas alternatīvas gan gaļēdājiem, gan veģetāriešiem.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Sanita 14.11.2017
Brīnišķīga vieta. Vietas diezgan pamaz, un cenas virs vidējā līmeņa, bet noteikti ir vērts aiziet. Jo tur lieliski ēdieni un teicama apkalpošana. Var just, ka meitenes darbu ar prieku dara.
Josh 13.03.2017
As an expat living in Riga for a couple of years I can highly recommend this restaurant. Smartly managed, high level cooking and a nice ambience. All in one. Good choice folks.
Ronis 29.11.2016
Labs restorāns. Diezgan pašauri, bet mājīgi. Viesmīlītes lieliskas - smaidīgas, zinošas, laipnas. Paēst var labi (bet ne daudz), ļoti garšīga store.
Dana 02.11.2016
Ļoti garšīga zivju zupa, dārga, bet ir tā vērts.
Vika 01.12.2015
Manā uztverē ļoti labs restorāns. Iepriekš nebiju bijusi, tikai balstījos uz citu atsauksmēm. Tāda sajūta, ka tur katram sīkumam pievērš lielu nozīmi. Apkalpotājas smaidīgas un laipnas un perfekti var pastāstīt par jebkuru ēdienu. Ēdieni arī ļoti garšīgi. Gribētos biežāk tur iegriezties.
Viesis 23.11.2015
Zivju zupa bija laba, arī lasis garšīgs. Kolēģe tik sūkstījās, ka garneles pa sausu.
Zellis 21.09.2015
Kāpēc nomainījāt šefpavāru? Kas vecajam vainas?
Zita 25.05.2015
Nevaru sagaidīt, kad tikšu uz jumta terasi. Tur ir tik feini.
Alex 19.01.2015
Nekass ipass. Dargs un bezgarsigs.
Biju 01.07.2014
Lielisks restorāns ar labu servisu un ļoti garšīgām zivīm. Ja ir brīvas vietas, mēģiniet tikt uz jumta terases.
Kirill Kozlov 03.02.2014
Paldies par izcilo garšas baudījumu! Brīnišķīga gaisotne, patiesi izcils un gards ēdiens! Superīga apkalpošana!
Ivars Purmalis 30.01.2014
Ēdieni skaisti noformēti,galvenais ļoti garšīgi,lieliska apkalpošana,jauka atmosfēra,paldies čaklajiem pavāriem !
Raitis Miksons 29.01.2014
Nu patīk man tā daudzveidība,un labi pagatavots!
Mikalai Barokha 29.01.2014
viens no labakiem zivju restoraniem Riga!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies