Pirmdiena, 19. augusts Melānija un Imanta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte
WiFi

Adrese:

Ģertrūdes iela 22; Elizabetes iela 10, Lidosta Rīga (termināls B)

Tālrunis:

67898337, 67398160

Darba laiki:

11:00 – 23:00
Piektdien, Sestdien: 11:00 – 24:00

Lidostā: 08:00 - 22:30

  • Foursquare

  • Sabine Vidrike, 21.05.2013
   Sushi here is fantastic and you can get the second maki set 4 free! Great atmosphere and comfy chairs on the terace!
  • Vicky S, 18.05.2013
   Otlichnoe novoe mesto! Est letniaia terrasa i dva zala. Maki: dve po tcene odnoi portcii. Shikarno, vsem rekomendovano!
JaunumsNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Yakuza

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Pirmo reizi izdzirdot nosaukumu „Yakuza”, prātā nāk tetovētie japāņu gangsteri jeb jakudzas no Holivudas filmām. Taču šoreiz runa nav par japāņu mafiju, bet gan restorāniem Ģertrūdes ielā, Elizabetes ielā un lidostā "Rīga". Jā, tieši tā – „Yakuza” nav nekāds džakuzi vai kas tamlīdzīgs, tas ir japāņu mafijas klans. "Yakuza" ir gaisīgs un rūpīgi nostrādāts un tam vismaz ārēji nav absolūti nekāda sakara ar mafiju.

Viesmīles ir smaidīgas un laipnas, sagaida katru ienācēju un piedāvā izvēlēties vietu kādā no zālēm. „Dizaina līnijas” radītā interjera pamatā ir pieprasītās krāsas un minimālisma formas. Zāles restorānā ir divas– pirmā ar suši bāru, otra zāle būs vairāk piemērota, ja gribas norobežoties. No vienas no sienām diezgan „draudzīgs” Yakuza uzrauga zālē notiekošo, tā kā vari būt drošs, ka šeit viss būs kārtībā, ja ne, tad savu darbiņu veiks jakudza.

Ēdienkarte ir bieza kā grāmata un diezgan ērti pārskatāma, katra ēdienu sadaļa ir atdalīta. „Yakuza” apliecina, cik liela nozīme restorānā var izrādīties veiksmīgi iztrādātai ēdienkartei – visiem ēdieniem ir klāt foto un tie izskatās tik kārdinoši, ka rodas problēmas ar izvēli, jo gribas nogaršot visu pēc kārtas.

Jūras velšu seviče bildē izskatās tik kārdinoši, ka misters jakudza diez vai piedos, ja atteikšos. Pilnai laimei klāt vēl pasūtu Yakuza rollu ar kūpinātu zuti, japāņu omleti, lasi un Tabiko ikriem. Kā jau austrumu restorānos pieņemts, viesmīle pirms maltītes atnes mitru dvieli rokām un pēc brīža acu priekšā jau ir arī ēdiens. Uzreiz jāsaka, ka, atšķirībā no daža laba cita restorāna, ēdiens te labi izskatās ne tikai bildēs, bet arī uz galda.

„Yakuza” sevi pozicionējuši kā suši bāru un Āzijas Fusion virtuvi, līdz ar to ēdienkartē bez suši netrūkst arī dažādu Āzijas tautu ēdieni, piemēram, korejiešu kimči, taizemiešu zupas (Tom Kha, Tom Yum u.c.), dažādu veidu tempuras un wok ēdieni. Suši nosaukumus ēdienkartē nav jēgas skaitīt, to ir ļoti daudz, bet, ja esi Eiropas patriots, tad zini, ka „Yakuza” ir arī picas un pastas un, ja kādam šāds ēdienu piedāvājums šķiet neloģisks, tad atceries, ka arī itāļiem ir sava mafija.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Soleil 30.03.2015
Kopš sāku pasūtīt suši no Yakuza, vēl nav sanācis vilties. Suši piegādā laikā un svaigus, vienreiz gan kavējās, bet atvainojās.
Aelita 23.03.2015
Labākie suši Rīgā! Un arī apkalpo daudz labāk kā Tokyo.
kolega 30.10.2014
pēkšņi strauji krities virtuves,sushi kvalitātes un apkalpošanas līmenis :( saprotams, ka personāla patstāvīga maiņa.. u.c. Ar laiku var pazaudēt patstāvīgos viesus !
Anastasija Kozlova 29.01.2014
O4enj boljwoj vibor v menu. Pri4em xorowi ne toljko suwi (tut, na moj vzgljad,odni iz samix lu4wix), no i pasta i deserti! Vsem rekomenduju!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies