Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte un Mudrīte

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Biķernieku iela 141, Rīga

Tālrunis:

67202468

Darba laiki:

11:00 - 22:00

Piektdien, sestdien: 11:00 - 23:00

Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Yakuza Sushi & Asian Fusion (Biķernieku)

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Pirmo reizi izdzirdot nosaukumu „Yakuza”, prātā nāk tetovētie japāņu gangsteri jeb jakudzas no Holivudas filmām. Taču šoreiz runa nav par japāņu mafiju, bet gan restorāniem Elizabetes ielā, Biķernieku ielā un lidostā "Rīga". Jā, tieši tā – „Yakuza” nav nekāds džakuzi vai kas tamlīdzīgs, tas ir japāņu mafijas klans. "Yakuza Sushi & Asian Fusion" restorānu tīkls ir viegli gaisīgs un rūpīgi nostrādāts un tam nav absolūti nekāda sakara ar mafiju.

Viesmīles ir smaidīgas un laipnas, sagaida katru ienācēju un piedāvā izvēlēties vietu pie galda. Visās "Yakuzās" interjera pamatā ir pieprasītas krāsas un minimālisma formas modernā Āzijas stilā.

Ēdienkarte ir bieza kā grāmata un diezgan ērti pārskatāma, katra ēdienu sadaļa ir atdalīta. „Yakuza” apliecina, cik liela nozīme restorānā var izrādīties veiksmīgi izstrādātai ēdienkartei – visiem ēdieniem ir klāt foto un rodas problēmas ar izvēli, jo gribas nogaršot visu pēc kārtas. Ēdieni bildēs izskatās tik kārdinoši, ka misters jakudza diez vai piedos, ja atteiksieties nogaršot kaut nelielu daļu no plašā klāsta.


„Yakuza” kopš pirmās pastāvēšanas dienas sevi pozicionējuši kā suši bāru un Āzijas Fusion virtuvi. Turklāt bez banalitātēm dīvainu suši veidu izskatā, kā tas redzēts citās suši ēstuvēs. Visos "Yakuza" restorānos pieprasītas ir tā dēvētās rīsu bļodas, kas pieejamas ar  dažādām piedevām un sastāvdaļām (ar tīģergarnelēm, lasi, veģetārās u.c.). Bez visvisādiem suši netrūkst arī dažādu Āzijas tautu ēdieni, piemēram, iecienītās taizemiešu zupas, super bagātīgi rāmeni, kas pieejami vairākās asuma pakāpēs. Wok porciju "Yakuzā" katrs pats var sakombinēt kā vien tīk - no rīsiem, dažādu veidu nūdelēm, mērcēm un piedevām. 

Suši nosaukumus ēdienkartē nav jēgas skaitīt, to ir ļoti daudz, vien jāpiebilst, ka spēkā ir īpašais piedāvājums - divi suši komplekti par 10.99 €.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies