Piektdiena, 3. jūlijs Benita, Everita un Verita

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Adrese:

Elizabetes iela 19

Tālrunis:

67332830

Darba laiki:

18:00 - 22:00

  • Foursquare

  • Andrejs Z, 17.05.2014
   The best and most expensive restaurant in Baltic states where you will enjoy the art of food, incredible tastes and food textures. The best service who will guide you to the slow gastronomy orgasms.
  • Addie P, 13.07.2017
   Really good food. Recommend the tasting menu if you up for it. It is two hours but you really get a good sense for the food.
Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarā

Vincents

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

“Vincents” ir Latvijas kulinārijas flagmanis un Mārtiņš Rītiņš izskolojis ne vienu vien šā brīža Latvijas top pavāru. Tomēr „Vincents” nav viens pats Mārtiņš Rītiņš (lai gan visai bieži, pirms restorāna apmeklējuma, klienti vēlas noskaidrot, vai konkrētajā reizē virtuvē saimnieko tieši Rītiņš) vien.

Restorāna lielākā vērtība un veiksmes pamatakmens iemūrēts komandas darbā, kurā katram ir strikta loma, no pavāriem un viesmīļiem līdz trauku mazgātājām. “Vincentu” un Mārtiņu Rītiņu zina pat tie, kas restorānus neapmeklē. Ne tikai pateicoties Mārtiņa Rītiņa aktīvajai darbībai publiskajā telpā. “Vincents” daudzuprāt ir labākais restorāns Rīgā un tam nevar nepiekrist.

Būdams aktīvs “slow food” jeb tā sauktās lēnās ēšanas piekritējs, Mārtiņš Rītiņš arī savā restorāna virtuvē pauž pārliecību, ka pilnīgi visam jābūt īstam un svaigam, tādēļ ikdienā tiek izmantoti tikai augstvērtīgi un bioloģiski audzēti produkti. Un, ja virtuvē šāda attieksme pret augstvērtīgiem produktiem ir pārliecība, nevis ārišķība, tad nav šaubu, ka arī klienti to novērtēs.

Ēdienu klāsts restorānā tiek regulāri mainīts, kā arī tiek piedāvāti tematiski un aktuāli piedāvājumi. Augsta līmeņa restorānā arī apkalpojošam personālam, vīnzini ieskaitot, jābūt līmenī, tādēļ šaubu par apkalpošanas kultūru "Vincentā" nav. Un nemaz nedrīkst būt.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies