Dining
Trešdiena, 14. novembris Fricis un Vikentijs

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Stabu iela 30

Tālrunis:

67276010

Darba laiki:

11:00 - 24:00

Piektdien, sestdien: 11:00 - 01:00

Svētdien: 11:00 - 22:00

  • Twitter

  • 12.11.2018
   Lai mums visiem pacilāta šī svētku nedēļa! Smelsimies iedvesmu, saliedētību, drosmi un spēku vareniem darbiem vēl g… https://t.co/WwlsHDRG16
  • 11.11.2018
   Tā liesma sirdī, kas mūsos kvēlo pateicībā par savu zemi un brīvību, šodien kņudina jo īpaši stipri! #lāčplēšadiena… https://t.co/MQlyDHyJIB
  • 10.11.2018
   Kā vēsta sens ticējums: “Ja Mārtiņdienas mielastā tiek galdā celts labs vīns, tad labs vīns tiks baudīts arī visu n… https://t.co/X2MmpyCvv7
  • Foursquare

  • Renars Burskans, 28.12.2014
   A perfect place to have a glass of wine or two. There's also a restaurant where the arrangement of tables could be better. But the service is excellent. Grab a bottle of Cabernet Sauvignon on the go.
  • Lucy Buchatskaya, 08.05.2017
   Eto restoran+vinnyi magazin. Bolshoi vybor vin. Italianskoe plato vkusnoe, idealno k vinu. Uiutno, privetlivye ofitcianty, muzyka ochen priiatnaia.
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Vīna Studijas restorāns

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

"Vīna Studijas restorāns" ir no tām vietām, uz kurieni gribas doties pat bez īpaša iemesla. Atmosfēras un sajūtu dēļ šis ir demokrātisks un patiess restorāns, kam piestāv ēšana bez pretenzijām. Bez jebkādām stīvuma pazīmēm. Lai gan varētu šķist, ka ēdiens "Vīna Studijā" piekāpjas vīna priekšā, tā gluži nav, jo ēdienam pievērsta visai nopietna vērība.

 

"Vīna Studijas restorāna" ēdienkartē jūtams sezonas pieskāriens un, protams, nav aizmirsti arī visur pieprasīti ēdieni, galvenokārt no Vidusjūras reģiona. Kopumā noderīga izvēle dažādām gaumēm - no Francijas austerēm un vīngliemežiem līdz steikam un itāliešu pastām. Simpātiska pieeja uzkodām - vari izvēlēties gan jau gatavus risinājumus, gan uzkodu plati sakombinēt, kā vien pašam tīk.


Vīna karte ir vesels vīna veikals ar vairāk kā 800 dažādiem nosaukumiem un vīnu šeit katram pašam ir iespēja sapārot ar, piemēram, sieru vai dažādām uzkodām, bet, ja nepieciešams, padomu var jautāt viesmīļiem, jo plašo vīna klāstu viņi pārzina kā savu kabatu. Vēl vairāk - vīnu viņi iesaka tik pārliecinoši, ka bez pitstopa veikalā, prom aiziet būs grūti. Un nemaz nevajag!

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
es 27.01.2017
viens no favoritiem //appetissimo.blogspot.com/2015/07/vina-studija-riga.html
Alise 01.08.2014
Restorāns ar mūždien lielisku atmosfēru un smaidīgu personālu. Tiešām sajūta, ka tevi tur priecājas redzēt.
Guna 13.12.2013
Šī ir mana mīļākā vieta pilsētā. Vienmēr, kad tur esmu pēc darba, ir patīkama gaisotne, čaloņa un kņudoņa. Lūk, ko vīns dara ar cilvēkiem!
badge

Piedāvājumi!

 
hot Sicīliešu vakariņas restorānā SNOB

Sicīliešu vakariņas restorānā SNOB

Blu Lab Academy šefpavārs Alfio Vi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies