Otrdiena, 17. septembris Vera, Vaira un Vairis

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW

Adrese:

Elizabetes iela 10 , Audēju iela 16, Āzenes iela 5 (t/c Olimpia), Stabu iela 30

Tālrunis:

67276010 (Stabu iela), 67283205 (Elizabetes iela), 67104430 (Audēju iela), 67611522 (t/c Olimpia)

Darba laiki:

  • Twitter

  • 02.09.2019
  • 28.05.2019
  • 16.05.2019
   Atrast ideālo vīnu vasarai ir tik pat svarīgi, cik atrast saulesbrilles un peldvietu, kur atveldzēties pēc darba di… https://t.co/3aGakReUby
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Vīna studija

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

"Vīna Studijas" vīna bāri ir no tām vietām, uz kurieni gribas doties pat bez īpaša iemesla. Atmosfēras un sajūtu dēļ. Itin visas "Vīna studijas" ir demokrātiskas un patiesas, tām piestāv vienkārša kopā būšana un tieši sajūtas un labs vīns ir tas, pēc kā šeit ierodas teju katrs apmeklētājs. Bez jebkādām stīvuma pazīmēm.


"Vīna Studijas" vīna karte ir vesels vīna veikals ar vairāk kā 800 dažādiem nosaukumiem no Eiropas, jaunās pasaules un dažiem labiem eksotiskiem reģioniem. Vīnu klāsts tiešām plašs, turklāt "Vīna studijā" regulāri pieejami dažādi īpašie vīnu piedāvājumi, bieži notiek degustācijas un dažādi tematiski pasākumi. 


Vīnu šeit katram pašam ir iespēja sapārot ar uzkodām, bet, ja nepieciešams, padomu var jautāt viesmīļiem un vīnziņiem, jo viņi spēj radīt iespaidu, ka plašo vīna klāstu pārzina kā savu kabatu. Vēl vairāk - vīnu viņi iesaka tik pārliecinoši, ka bez pitstopa veikalā, prom aiziet būs grūti. Un nemaz nevajag!

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Dace Strigune 07.02.2014
Citēju no augstāk minētā apraksta "...ja nepieciešams, padomu var jautāt viesmīļiem..." Vakar gluži neizdevās iegūt šādu padomu, jo nebija ļoti laipna apkalpošana... Saprotu, ka savējo vieta ir savējo vieta un ka savējiem tiek tā laipnākā attieksme... Bet vai tad pārējie klienti tāpēc ir cita šķira? Vīns jau bija gards, bet noskaņa drusku sabojāta gan...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies