Dining
Sestdiena, 23. februāris Almants un Haralds

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Peldu iela 24, Rīga

Tālrunis:

25745299

Darba laiki:

12:00 - 24:00

Ceturtdien, piektdien, sestdien: 12:00 - 02:00

  • Twitter

  • 12.08.2016
   Vienīgā Vecrīgas džeza bārā-restorānā @trompeteLV svinam @Rigassvetki kopā ar @RigaBlackBalsam Tiekamies Peldu 24! https://t.co/DPeTZFA3Sz
  • 01.07.2016
   Turpinās otrais @rigas_ritmi after-party Jam Session @trompeteLV https://t.co/ajeQPUxkcO
  • 30.06.2016
   Drīz sākas pirmais @rigas_ritmi after-party Jam Session un Koncerts! Skaņojas @derekbrownsax . Tiekamies Peldu 24! https://t.co/4pkZ4hwMAT
Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaWiFi

Trompete

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Kulturāli muzikālais bārs-restorāns "Trompete" ir radīts ar mērķi apvienot svaigu un gardu ēdienu, kas radīts no atlasītiem vietējiem un ārzemju produktiem, ar ausīm tik tīkamu džeza mūziku, izmeklētu vīnu un viskiju. Restorāna telpas atrodas Vecrīgas sirdī, blakus vēsturiskajai sāls nesēju ģildei, tādēļ "Trompetes" telpās vēsturiskā aura sakombinēta ar mūsdienu minimālismu, radot siltu un mājīgu gaisotni. Brīvi krītošas lampas, koka galdi un atsegtas sienas ļauj ikvienam izbaudīt gastronomijas un mūzikas piedzīvojumu.

Šefpavārs Austris Siliņš un arī pats saimnieks ir trimdas latvieši, kuri jau vairākus gadus dzīvo Latvijā. "Trompetes" ēdienkartē izceļas abu pavāru pasaules pieredze un cittautu ietekme uz kulināro stilu. "Mums visiem ir sava unikāla pieredze, dzīvojot ārpus Latvijas, un radās ideja radīt ko svaigu un aizraujošu, eksperimentējot ar zināšanām par ēdieniem, produktiem, to pagatavošanu," teic Austris Siliņš. "Restorāna piedāvājums būs mainīgs, sezonāls un atbilstošs pasaules tendencēm."

Restorāna virtuve piedāvā vieglas uzkodas un tapas pie vīna - no pašu marinētām olīvām un antipasti uzkodām līdz pašu vītinātām gaļām un, protams, pašceptu maizi. Ēdienkarte top pilnīgi brīvā formā, pēc pavāra noskaņojuma un produktu pieejamības un tiek regulāri mainīta un papildināta atbilstoši sezonālām trendencēm.

Bez kvalitatīvas un oriģinālas virtuves bārā – restorānā "Trompete" vakaros un nedēļas nogalēs ir iespēja baudīt arī dzīvu džeza muzikālu pavadījumu. Īpaši ieteicami ir ceturtdienu "Džema vakari" un vīna vakari, kad mūzika skan brīvā un improvizētā stilā, bez programmas, un viesiem tiek piedāvāta īpaša vīnu karte par ļoti pievilcīgām cenām.

"Esmu liels mūzikas mīļotājs un man ir svarīgs labs dzīvais izpildījums," min viens no īpašniekiem Krišjānis Putniņš. "Latvijā ir ļoti spēcīgi džeza mūziķi, kuriem nav daudz uzstāšanās vietu, tāpēc mēs labprāt dosim iespēju dažādiem džeza stiliem skanēt mūsu restorānā".


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Aldonis 27.12.2018
Krogs kā krogs, bet ēdiens gan labāks kā ierindas krogā.
Zars 25.07.2018
Eu veči kur manas pusdienas?
Zinu 24.01.2018
Pretī pāri ielai Alā arī ir garšīgi, porcijas normālas un ir lētāk. :)))
Elga 24.01.2018
Piekritīšu Initai, jo šajā vietā par nepārspīlētu cenu var sakarīgi paēst. Nav lidiņš, nav arī vinents, tāds piezemēts smalkums uz šķīvjiem :))
Inita 21.12.2017
Man patika. Demokrātiska vieta, sakarīgs piedāvājums un cenas ņemot vērā kvalitāti ir ok. Nekas glauns, bet garšīgi.
Ilzīte 28.04.2017
Šis ir labs variants. Mūzika + normāls ēdiens par sakarīgu cenu un vēl vīniem labas cenas. Patīkams jaunatklājums.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies