Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte un Mudrīte

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte
WiFi

Adrese:

Elizabetes iela 61, Rīga

Tālrunis:

67289085

Darba laiki:

09:00 - 23:00
Sestdien: 11:00 - 24:00
Svētdien: 11:00 - 24:00

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Tinto vīna telpa

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Mākslinieciskā vīna tematikā ieturētais Tinto ir gaumīgs restorāns ēdājiem ar izpratni par kino, vīnu vai vienkārši cilvēkiem ar labu stila izjūtu. Stilistiski restorāns pakārtots videi, kurā tas atrodas un interjera dizainā kultūrvēsturiskās vērtības organiski saprecinātas ar modernu minimālismu.

Lai gan daļa apmeklētāju šajā restorānā ierodas ar domām par vīnu, tam ir arī ne mazāk pārdomāta, mūsdienīga ēdienkarte. Ēdiena un vīna saderība allaž bijusi aktuāla tēma, jo vienmēr var atklāt ko jaunu un tieši šī iemesla dēļ Tinto ēdienkarte rada zināmu intrigu. Latviešiem tuva ir Eiropas lejasgala kulinārija un to tad arī Tinto piedāvā, turklāt kombinācijā ar daudzveidīgu vīna klāstu, ko paši ļoti labi pārzina.

Tinto ir piemērota vieta vieglai maltītei vai pasēdēšanai pie glāzes (labi - pudeles) vīna, tādēļ ēdienu saraksts nav nevajadzīgi garš. 
A la carte var atrast gan pamatēdienus, gan zupas, vairāku veidu salātus un desertus, galvenais uzsvars likts uz uzkodām un dažādu veidu tapām (2.00 €), ko šefpavārs pasniedz uz pašceptas maizes, turklāt nav aizmirsti arī vietējie Latvijas produkti.

Ja jau reiz runa ir par restorānu ar vīna specifiku, nevar nepieminēt vīna karti - tajā pārsvarā pašu gādāti labumi, no vairumtirgotājiem ņemti tikai ekskluzīvi darinājumi, vai arī eksemplāri, kurus citādi vienkārši nevar dabūt. Ģeogrāfiski apgūti gandrīz visi iecienītie reģioni gan no Jaunās, gan vecās pasaules un fakts, ka Tinto paši importē vīnu, liecina par nopietnu pieeju. Turpat darbojas arī neliels vīna veikaliņš.

 

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Aldis 03.07.2017
Ļoti sakarīgi vīni (par pieņemamu cenu) un labas uzkodas vienmēr patīkamā noskaņā.
es 27.01.2017
loti maza jauka vietina appetissimo.blogspot.com/2013/05/tinto.html
Ilvars 12.10.2016
Tiešām feina vieta. Ar savu auru un pieeju. Patīk attieksme un tas, ka labi pārzina vīnus. Esmu pāris reizes ēdis tur, bet galvenokārt eju dēļ vīna.
Kārumniece 07.12.2015
Mēs ar mīļoto šo vietu apmeklējam, kad sagribas vienkārši pasēdēt pie vīna un uzkodām. Cenas puslīdz pieņemamas, aura arī patīkama. Tikai pēdējā reizē ar viesmīli nepaveicās. Bet citādi ļoti labi.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies