Piektdiena, 26. aprīlis Sandris,Rūsiņš un Alīna

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW

Adrese:

Dzirnavu iela 67 (Galleria Riga), Rīga

Tālrunis:

67286025

Darba laiki:

10:00 - 23:00

Piektdien, sestdien: 10:00 - 01:00

Norēķini ar kartēmAtļauts smēķētWiFi

The Trinity bar

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
"The Trinity bar" ir ērti sasniedzams gan ar kājām, gan ar auto (to ērti var novietot Galleria Riga stāvvietā), bet kurš gan uz bāru dodas ar auto? Lai gan "The Trinity bar" atrodas lielveikala augšstāvā, krogā to nejūt un atmosfēra tajā ir viegli neformāla, ar Viktorijas laika piegaršu interjerā. Pie galdiem sēž "smart casual" tērpti vīri, šur tur arī pa kādam vientuļniekam, kas pie pēcpusdienas alus pintes lasa svaigāko presi.

"The Trinity bar" vienlīdz labi kotējas gan apkaimē strādājošo vidū, kas te sarodas uz pusdienām vai vienu vai diviem pēcdarba dzērieniem, gan sporta pazinēju aprindās, kas krogā vēro sporta notikumu tiešraides. Starp citu, tieši sporta translāciju laikā krogā darbojas dažādas atlaides un akcijas.

Kā jau kārtīgā īru krogā pieņemts, izlejamā alus krānu rindā gozējas brūvējumi no Guiness, Kilkenny, Heineken, Boddington, Leffe Blonde, Hoegaarden, Grimbergen, u.c. alus darītavām.

Arī paēst "The Trinity bar" var tikpat labi, kā iedzert – dažādas bāra uzkodas, salāti, zupas, picas un pastas (no 5.50 €), burgeri (The Trinity burgers – 7.50 €), zivis, steiki, jūras veltes un saldākam nobeigumam, protams, arī deserti. Cenas atbilstošas kvalitātei, jo, piemēram, black angus steiku lēti nedabūsi. Salāti un zupas no 5.00 €, gaļa un zivis – sākot no padsmit eiro (forele ar piedevām maksā 13 €, brieža gaļas burgers – 12.50 €).

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies