Svētdiena, 20. septembris Ginters, Marianna un Guntra

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Balasta dambis 15, Rīga

Tālrunis:

22008677

Darba laiki:

08:30 - 17:00

Sestdien, svētdien: slēgts

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Teci-Teci

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Kamēr pilsēta vēl tikai mostas, jaunā Pārdaugavas pusdienu restorāna Teci-Teci komanda jau rosās pa virtuvi, lai jau no 08:30 rītā priecētu viesus ar gardām brokastīm un vēlāk arī ar pusdienām un launagu.

Teci-Teci ir mūsdienīgs pilsētas restorāns, turklāt ērti sasniedzams – tas atrodas Daugavas kreisajā krastā Swedbank galvenajā ēkā. Pārdomāto restorāna interjeru papildina lielisks skats pāri Daugavai uz Vecrīgu, vasaras sezonā restorānā darbojas arī burvīga vasaras terase. Apmeklētājiem pieejama arī bezmaksas autostāvvieta (līdz 2h).

Teci-Teci pieredzējusī šefpavāre Gunta Andersone ikdienā sadarbojas ar Latvijas zemniekiem, lauksaimniekiem un zivju audzētavām, lai apmeklētājiem varētu nodrošināt gardēžu cienīgas maltītes. Pusdienu restorāna viesi darba dienās var doties daudzveidīgu garšu ceļojumā, jo ēdienu piedāvājumā ir ēdieni no dažādu tautu virtuvēm.

Ēdienu klāsts tiek mainīts katru darba dienu un piedāvājumā pieejami gan ēdieni no bufetes, gan īpašie pusdienu piedāvājumi (2 ēdieni ar dzērienu - 3.20 €; 3 ēdieni ar dzērienu – 3.90 €).


Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies