Piektdiena, 3. jūlijs Benita, Everita un Verita

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Dzirnavu iela 33 (Albert Hotel)

Tālrunis:

67142749

Darba laiki:

15:00 - 01:00
Piektdien: 15:00 - 02:00
Sestdien: 15:00 - 02:00

  • Foursquare

  • Alex L, 09.03.2016
   I wouldn't trust them with proper cocktails but the hot Balsam one works well in winter. Place is pretty chill and the couches are comfy but you're here for the view - and it really is great.
  • Elvijs L, 19.02.2012
   Go and see why this spot is, probably, the best lounge bar in Riga! btw, almost every month, the wall's (literally) go down and monthly party with the biggest names of city's nightlife begins...
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Star lounge

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Kopš Rīgā atvērts Star lounge, Rīgas skatu torņiem uzradies nopietns konkurents. Kāpēc aukstumā un vējā vērot pilsētu no augšas, ja to var darīt siltumā, sēžot mīkstā dīvānā ar kokteiļa glāzi rokā? Tieši iespēja paraudzīties uz pilsētu no Albert hotel 11. stāva ir tas, kas šim kokteiļbāram piesaista apmeklētājus un nav jau nekāds brīnums, jo šādas panorāmas skata vietas jebkurai sevi cienošai pilsētai ir vajadzīgas ne mazāk kā akvaparks vai zooloģiskais dārzs. Turklāt gada siltajos mēnešos šeit ir augstākā terase pilsētā.

Viss pārējais Star lounge ir pakārtots - ērti izvietoti dīvāniņi, lieli logi, gaumīga fona mūzika, kokteiļu karte ar visiem zināmiem, tostarp arī vairākiem pašradītiem dzērienu nosaukumiem. Skaistais skats no augšas kokteiļbāra koncepcijā izrādījies viens no galvenajiem veiksmes faktoriem, lai gan nevar nenovērtēt arī bāra dvēseli - bārmeņus. Izklausīsies glaimojoši, bet viņi perfekti pārzina kokteiļu klāstu un spējīgi radīt paši savus dzērienu sajaukumus (Fiesta 100% ar absintu, laimu, piparmētru, dzirkstošo vīnu, brūno cukuru).

Star Lounge prezentē nobriedušu un ieturētu stilu, bet viesnīcas klātbūtne bāra telpās uztur kosmopolītisku garu. Ja ar kokteiļu kalorijām nepietiek un sarosījusies apetīte, bārā var arī šo to apēst - ir vairāku veidu uzkodas un salāti, piemēram Cēzarsalāti ar vistu vai pavasara rullīši ar čili mērci. Cenas kokteiļiem konkurētspējīgas, ja ņem vērā panorāmas skata pievienoto vērtību.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Zole 29.02.2016
Laba vieta ar gaumīgu atmosfēru un labiem kokteiļiem. Cenas padārgas, bet ir kvalitāte atbilstoša.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies