Dining
Piektdiena, 16. novembris Banga un Glorija

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Adrese:

Torņa 4 - IIIB (Jēkaba kazarmas)

Tālrunis:

67224165

Darba laiki:

12:00 - 02:00

  • Foursquare

  • Artemiy Koch, 30.06.2016
   4 main reasons why I want to repeat:1)"Balsam freshness" (Rigas Black Currant Balsam + lime,lemon,orange)-just must taste!!!2) Happy hours + reasonable prices;3)Cosiness;4)Location: the Old Town.
  • Kris Fainberg, 06.08.2015
   Liubimyi bar v Rige. Otlichnye shoty i kokteili, bolshoe meniu, s 19 do 21 i s 01 do 02 schastlivye chasy, shoty 2+1, kokteili 1+1, nalivaiut ot dushi.
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Shot cafe

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Esi pirmais un novērtē

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Bārs atrodas Vecrīgā, mājīgā Jēkaba kazarmu puspagrabā, tas veidots vintage stilā ar raksturīgām mēbelēm un aksesuāriem, mūziku un atbilstoši tērptiem bārmeņiem. Rīgā neatradīsiet otru krogu, kurā būtu tāda šotiņu izvēle kā "Shot cafe", kur mazajās glāzītēs mini kokteilīšus gatavo vairāk kā 100 dažādos veidos. Jebkurš no mazajiem šotiņiem ar asprātīgajiem un smaidu rosinošajiem nosaukumiem ("Sex in a Volkswagen", "Okupācijas muzejs", "Degpunktā", "Mērkaķa smadzenes" u.c.), tiek pārdomāti un interesanti noformēts.

 

 

Uzdzīve "Shot cafe" nenotiek vien nedēļas nogalēs un dažādi koncerti un dj uzstāšanās te notiek jau sākot no trešdienas. Bez kokteiļiem un uzdzīves, šeit var arī tīri labi paēst, jo katru dienu ir gan pusdienu piedāvājumi (zupa, otrais un deserts - 3.50 Ls), gan arī a la karte ar klasiskiem kroga ēdieniem.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
badge

Piedāvājumi!

 
hot Sicīliešu vakariņas restorānā SNOB

Sicīliešu vakariņas restorānā SNOB

Blu Lab Academy šefpavārs Alfio Vi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies