Pirmdiena, 14. oktobris Vilhelmīne un Minna

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Dzirnavu iela 31, Rīga (ieeja no Antonijas ielas)

Tālrunis:

67334497

Darba laiki:

12:00 - 23:00
Sestdien: 13:00 - 23:00
Svētdien: 13:00 - 21:00


Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Rossini

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Rīgas klusajā centrā (Dzirnavu ielā 31) jau labu laiku darbojas restorāns Rossini. Iecienītā restorāna mājīgajās telpās zem sarkano ķieģeļu velvēm valda mājīga atmosfēra un skatam paveras klasisks interjers. 

Restorāns nosaukts slavenā itāļu komponista Džoakīno Rosīni vārdā, jo viņš bija ne vien izcils komponists, bet arī izsmalcināts gardēdis, kurš kaislīgi mīlēja dzīvi, mūziku un ēdienu. Runā, ka viņš esot raudājis tikai trīs reizes mūžā: kad neveiksmi piedzīvoja viņa pirmā opera, kad viņš dzirdēja Paganīni viljolspēli, un kad laivu braucienā pār laivas malu izvēlās ar trifelēm pildīts tītars. 

Restorāna galdiņu virsmās rakstos iestrādāti fragmenti no Rosīni skaņdarbu nošu lapām. Restorānā Rossini pieejams plašs itāļu virtuves meistardarbu klāsts: izcilas kvalitātes steiks, picas, svaigi gatavotas pastas, jūras veltes un citi izcili ēdieni. Desertā noteikti nobaudiet gardo mājas saldējumu.

Vasaras sezonā maltīti var ieturēt mājīgajā āra terasē zem liepām, no kurienes paveras Rīgas klusā centra ainava. Visbeidzot,  jūs patīkami iepriecinās šim rajonam visai demokrātiskās cenas.KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Roze 08.09.2019
Kopš pēdējo reizi tur biju pirms pāris gadiem, diezgan nokritusies apkalpošana. Mēs gaidījām gandrīz stundu un tad vēl pasūtījumus sajauca. Ēdiens gan labs, bet steidzami jāmaina serviss.
Valdis Teikmanis 12.04.2019
Ja gribi iet uz labu restorānu, bet negribi iet uz tiem smalkajiem iestādījumiem, rossini ir trāpīgākais, kas nāk prātā. ēdiens vienmēr garšojis, cenas - nu ok, nav zemas, bet objektīvas. serviss super laipns, interjers arī smuks. Līdz šim vēl nav sanācis pievilties.
Zobs 19.03.2019
Kad beidzot arī pārējie restorāni apjēgs, ka restorāna galvenā misija ir gatavot garšīgi ēst un pienācīgi to visu pasniegt, nevis mēģināt iesmērēt sūdus tikai tāpēc, ka pavārs grib gatavot to, ko pats nemaz nemāk uztaisīt. Rossini vienmēr ieturējuši savu ceļu un par to viņus cienu. Tā ir vieta, kur var aiziet vienkārši garšīgi paēst.
Aina Ziere 21.08.2018
Cik esmu bijusi, virtuve vienmēr bijusi labā līmenī.
Iluta Sileika 09.07.2018
Ēdieni - 8, apkalpošana - 9, interjers - 8, īsāk sakot iešu vēl.
Diana 12.06.2018
Viens no maniem mīļākajiem restorāniem Rīgā, vienmēr bijis garšīgi un apkalpo arī pēc labākās sirdsapziņas.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies