Dining
Trešdiena, 12. decembris Otīlija un Iveta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Jomas iela 37, Jūrmala (t/c Korso, 3. stāvā)

Tālrunis:

27778867

Darba laiki:

12:00 - 23:00

Piektdien, sestdien: 12:00 - 01:00

Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Roof Bar B-Q & Music

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Jūrmalā tirdzniecības centra "Korso" augšstāvā durvis vēris jauns restorāns – "Roof Bar B-Q & Music". Nosaukums lakoniski apzīmē jaunās izklaides vietas būtību – tas ir gaumīgs bārbekjū restorāns uz jumta ar muzikālu noti.

Neraugoties uz to, ka  restorāns izveidots tirdzniecības centra augšstāvā, atmosfēra tajā ir unikāla un Jūrmalai netipiska. Veiksmīgais interjera risinājums ar plašajiem logiem un telpaugiem veido dzīvespriecīgu gaisotni, kas patiks gaumīga stila piekritējiem. Viesojoties restorānā noteikti pamanīsiet, ka daudz vērības vērsts tieši uz sīkumiem un detaļām.

Ēdienkartes pamatā ir ēdieni, kas gatavoti uz dzīvas uguns īpašā grilā. Piedāvājums gana daudzveidīgs - Bufalo vistas krūtiņa, liellopa vai cūkgaļas ribiņas, steiki, jēra kāja, cūkas pavēdere u.c. Gaļēdāji saturieties, - "Roof Bar B-Q & Music" ir īpašs all you can eat jeb ēd, cik gribi piedāvājums – par 21 € tiksiet pie kārtīgas grilētas liellopa muguras daļas steika porcijas ar jaunajiem kartupeļiem un grila salātiem piedevās.


Bez gaļas restorānā varēsiet nobaudīt arī zivis un jūras veltes, dažādus salātus, zupas, burgerus, uzkodas un desertus. Izvēle – pietiekama, cenas – demokrātiskas. Spriediet paši: vistu pusspārniņi Teksasas mērcē (6 gab) – 4.20 €, cūkgaļas ribiņas alus marinādē (6 gab.) – 9.80 €, mencas fish & chips – 8.80 €, liellopa burgers – 6.80 €.

Ja meklējat svaigu un oriģinālu ideju autentiskai maltītei, Jomas ielas 37. nama jumta stāvs noteikti ir ieteicama izvēle… dēļ stila, ēdiena, kokteiļiem un attieksmes.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Arnolds 01.11.2017
Steika piedāvājumā viņi papildina tikai gaļu.
Bum 01.09.2017
Kā tas steika piedāvājums darbojas? Apēdu porciju un, ja gribu man atnes vēl vienu?
Valts 28.08.2017
Bijām. Dizains ļoti labs un patika gaisotne, kas netipiski Jūrmalas poš poš ēstuvēm. Ēdiens - ir ok, ar potenciālu. Serviss - centīgs, bet ar kļūdām. Iespējams, tādēļ, ka pārāk jauni. Vai atgriezīšos? Jā.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunā gada sagaidīšana restorānā Key to Riga

Jaunā gada sagaidīšana restorānā Key to Riga

Vecgada vakara izklaidējošā progra ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies