Otrdiena, 18. jūnijs Alberts un Madis

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Virtuālā tūre

Adrese:

Palasta iela 9

Tālrunis:

25531353

Darba laiki:

Darba laiks: 18:00 - 00:00
Ziemas sezonā svētdien, pirmdien, otrdien: slēgts

  • Twitter

  • 17.07.2013
   Šovakar Karaoke iekš Rīgas Skaņu Fabrika,labākā trešdienas ballīte,labākajam dziedātājam īpašais RSF kokteilis, jau no 22:00. Tiekamies!! :)
  • 08.02.2013
   Gaidam ciemos!! Chek in http://t.co/oBDSlvkS un garšīgs šots no mums :)
  • 08.02.2013
   RT @brrr_elina: Apciemo mani @rigaskanufabrik , iečekojies @foursquare un es Tevi pacienāšu ar gardu šotu! Gaidu ciemos! :)
Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Rīgas skaņu fabrika

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Ar „Rīgas skaņu (precīzāk - skaņuplašu) fabriku” daudziem asociējas vecie skaņu plašu atskaņotāji, kas piemirsti un apputējuši mētājas kaut kur mājas bēniņos vai pagrabā. Taču kopš aizvadītās vasaras šim nosaukumam klāt nākusi vēl viena asociācija – bārs Vecrīgas Palasta ielas 9 namā. Starp citu, pārsmit gadus atpakaļ šajā namā savas maltītes ieturēja Pēteris I un šim faktam par godu, pie sienas karājas visvarenā Krievijas imperatora ģīmetne.

 

Šis nav krogs klasiskajā izpratnē ar neskaitāmām alus šķirnēm un sporta translācijām, drīzāk tas piemērots neformālai un pavisam neuzbāzīgai pasēdēšanai. Uz palodzēm veci radio aparāti un plašu atskaņotāji, pie sienām plakāti. Dažs labs varētu prātot, kāpēc bāram tāds nosaukums, taču atbilde meklējama mūzikas skaņās un tieši muzikāla izklaide ir šī bāra pamatā.

 

Interjerā dominē vienkāršs un nepārprotams „aizejam uz vienu” vēstījums. Un tam šeit ir viss nepieciešamais – sēžamie ir tik ērti un mīksti, ka „aizejam uz vienu” ātri vien pārtop par „paliekam vēl uz vienu”. Darba dienas pievakarē gandrīz visi galdi ir aizņemti, lai gan īstās vakara izklaides vēl tikai priekšā (ceturtdienās te skan karaoke, piektdienās, sestdienās notiek dejas, bet brīvdienās divas reizes ir arī dzīvās mūzikas koncerti).

 

Uz izēšanos „Rīgas skaņu fabrikā” nav ko cerēt (ēdienkarte plānota līdz ar vasaras terases atvēršanu aprīlī) piedāvājumā ir tikai uzkodas. Toties dzērieni te ir pietiekamā klāstā! Vakaros no 18:00 līdz 23:00 iecienītie kokteiļi (rums ar kolu, vodka ar sulu u.c.) maksā tikai 2.00 Ls, pēc tam – 3.00 Ls, bet desmit šoti maksā - 10 Ls.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies