Svētdiena, 16. jūnijs Justīne un Juta

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

11. novembra Krastmala pie Vanšu tilta, Rīga

Tālrunis:

22181555

Darba laiki:

12:00 - 22:00
Pirmdien, otrdien, trešdien: slēgts


JaunumsPadomāts par bērniemNorēķini ar kartēmDzīvā mūzikaAtļauts smēķētTerase vasarāWiFi

Rīgas Pērle

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Lai ieturētu maltīti uz kuģa, vairs nav jādodas kruīza ceļojumā, jo Daugavas malā, 11. novembra krastmalā pietauvojies vienīgais restorāns-kuģis Baltijā.

"Rīgas Pērle" ir unikāls projekts ar speciāli izbūvētu piestātni un restorānu uz kuģa, kas darbojas visa gada garumā.

Kuģis aprīkots ar visu nepieciešamo, lai varētu doties gan gardēžu izbraukumos, gan arī darboties kā pilnvērtīgs restorāns. Nedēļas nogalēs (piektdienu un sestdienu vakaros) "Rīgas Pērle" dodas saulrieta vērošanas izbraucienos. "Sunset Dinner Cruise" - lieliska iespēja izbaudīt romantiskas vakariņas uz kuģa, dzīvās mūzikas pavadījumā. Šis ir ļoti skaists pasākums, tādēļ vietas pie galdiņiem jārezervē savlaicīgi. 

Savukārt svētdienās, ja laiks ir piemērots, kuģis no 14:00 līdz 17:00 dodas trīs stundu garā "Grill Party" izbraucienā, kura laikā uz jumta klāja var nobaudīt dažādus grila ēdienus. Jaunums – arī vēlas brokastis uz kuģa.

"Rīgas pērle" ir restorāns ar apkalpošanu pie galdiņiem, dzērieniem, ēdieniem, labierīcībām, arī biznesa pusdienām. Ēdienkarte atbilst gardēžu prasībām – daudz jūras produktu, jūtama Spānijas ietekme, ir arī šis tas no Vidusjūras klasikas.  Ja piederat pie uzskata, ka uz kuģa jāēd zivis, - tad iesakām sākt ar "Rīgas pērles" firmas zīmi – jūras velšu zupu, un turpinājumā pievērsties, piemēram, dienas zivij, hekam basku gaumē ar gliemenēm vai melnajiem rīsiem ar tīģergarnelēm un sepiju. Jebkas no šī ir pārbaudīta vērtība, un garšo lieliski.

Vienkārši iedomājieties vakaru divatā vai jaukajā kompānijā uz kuģa ar jūras velšu izlasi un gardām uzkodām, pa kādam desertam un atvēsinātu baltvīnu... dzīve taču ir skaista, izbaudiet to!


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Polis 11.08.2017
Kad es tur biju, tad brauca!
Signe 10.08.2017
Vai branča laikā kuģis dodas izbraucienā vai stāv uz vietas?
Ina 28.09.2016
Paldies personālam par uzņemšanu un to, ka viss noritēja kā pa diedziņu.
Madara 20.09.2016
Ar vīru tur bijām uz branču. Pārsteidza cik garšīgi un daudzveidīgi tur visu pasniedz. Atmosfēra gan nedaudz tāda švītiska, bet par ēdieniem tiešām visu cieņu.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies