Svētdiena, 21. aprīlis Anastasija un Marģers

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Andrejostas 2-k9, Rīga

Tālrunis:

25727021

Darba laiki:

12:00 - 24:00
Piektdien: 12:00 - 05:00
Sestdien: 12:00 - 05:00
Svētdien: 12:00 - 23:00
Pirmdien: slēgts

JaunumsNorēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Riga Sunset Lounge

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Rudens/ziemas sezonā restorāns slēgts. Šajā laikā restorāns pieejams tikai privātiem pasākumiem, banketiem un iepriekšējām rezervācijām.

Restorānu pieblīvētajā Andrejsalā jau kādu laiku darbojas restorāns ar šai pilsētas daļai atbilstošu nosaukumu "Riga Sunset Lounge". Restorāns izveidots vairākos līmeņos ar plašu vasaras atpūtas zonu, restorāna zāli iekštelpās un šūpuļtīkliem jumta stāva terasē. Interjerā dominē mūsdienīgs minimālisms dzīvespriecīgi gaišos toņos ar plašiem logiem un viegluma sajūtu kokmateriālos.

Vietu "Riga Sunset Lounge" tiešām netrūkst, un arī vēsajos gada mēnešos tas ir noderīgs sabiedrotais dažādās dzīves epizodēs - ballītēm un svinīgām pasēdēšanām, dienas vai vakara maltītei jeb vienkārši kopā būšanai pie glāzes veldzējoša dzēriena. Pulsējošo un reizē arī laisko ostmalas atmosfēru ceturtdienās un nedēļas nogalēs papildina dažādu stilu mūzika gan dzīvajā, gan dīdžeju izpildījumā.

Pēc aculiecinieku stāstītā, saulrieti jaunajā izklaides vietā ir patiešām skaisti, taču nav jau gluži tā, ka uz Andrejostu vērts doties tikai dēļ saulrieta. "Riga Sunset Lounge" viesus uzņem arī pa dienu ar plašu un pārdomātu ēdienkarti. Šefs Arnis Ansons pelnījis uzslavas par niansētajiem un rūpīgi nostrādātajiem ēdieniem, atsevišķs stāsts ir par viņa komplimentiem jeb amuse bouche - tie savu uzdevumu izpilda par visiem divsimts. Var jau, protams, ironizēt par tā dēvētajiem Instagram ēdieniem, tomēr, ir patīkami, ja tev pasniedz vārda tiešā nozīmē skaistu ēdienu, vienalga, tas ir kompliments, deserts vai uzkoda. Beigu galā, mēs taču vispirms ēdam ar acīm.

A la kartes ēdieni lielākoties ir labi zināmi, taču ar rozīnīti, piemēram, ja laša tartars, tad absintā marinēts... ja teļa vaigi, tad dzērvenēs un sarkanvīnā sutināti, turklāt viss glīti pasniegts. Cenu ziņā "Riga Sunset Lounge" nav no lētā gala, taču jāņem vērā, ka sajūtas un kvalitāti, ko saņemsiet, par pāris eiro nopirkt nevar. Maltīte vienam, ja neēdīsiet dienas piedāvājumu, izmaksās no desmit eiro uz augšu. Un skats no restorāna uz Daugavu – nenovērtējams.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies