Trešdiena, 25. novembris Katrīna, Kadrija, Kate un Trīne

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Kr. Barona iela 3, Jelgava

Tālrunis:

63024188

Darba laiki:

Restorāna darba laiks:  
12:00 – 22:00

Bistrobāra darba laiks:
Darba dienās: 8:30 – 22:00
Piektdien: 8:30 – 23:00
Brokastis 8:30 – 10:30
Pusdienas 11:00 – 15:00
Grila ēdienkarte: 15:00 – 22:00 (piektdienās līdz 23:00)
Brīvdienās 10:00 – 22:00 (sestdienās līdz 23:00)
Brokastis 10:00 - 14:00
Grila ēdienkarte 13:00 – 22:00 (sestdienās līdz 23:00)


JaunumsPadomāts par bērniemNorēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Restorāns - bistrobārs Parks

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
“Parks” ir jaunākais no gardēžu galamērķiem Jelgavā, tas atrodas pašā pilsētas centrā – Hercoga Jēkaba laukumā. Ja folklorizē, tad “Parks” ir divi vienā – pa labi restorāns, pa kreisi – kā viņi paši saka – bistrobārs.

Restorāns

Interjers glīts un moderns - ar minimālisma stila mēbelēm, dekoratīviem elementiem un telpaugiem, kas tematiski saplūst ar parku otrpus logam. Noskaņa restorānā kopumā ļoti relaksēta un patīkama. Viesmīļi gādīgi uzmana katru galdiņu, un ir klāt, kad nepieciešams.

Ēdienu piedāvājums, tāpat kā telpu dizains, veidots pēc principa „labs labu nemaitā” un diezgan droši, ka ko sev piemērotu te atradīs gan gaļēdāji, gan zvejniekdēli, arī veģetārieši nepaliks gribot. No pieprasījuma viedokļa te ir viss, ko restorāna viesis varētu vēlēties.

Patērzēšanai pie vīna glāzes noderēs uzkodu plate vai kādi viegli salāti, bet, ja gribas ko nopietnāku, jāķeras pie pamatēdieniem – tur ir dažādas zivis, astoņkājis, cūkgaļas karbonāde, teļa vaigi, pīle, jēra ribiņas, steiks un kas tik vēl ne. Pirmajā kārtā nogaršojām laša tartaru un liellopa karpačo, bet pēc tam astoņkāji un pīles krūtiņu. Visi ēdieni ļoti glīti servēti un precīzi atbilst ēdienkartē solītajam. Nevar nesajust pavāru ieguldīto darbu, jo gan krāsu, gan garšu ziņā katrā ēdienā ir pa kādai odziņai. Īpaši gribas izcelt astoņkāja un kartupeļu biezeņa kombināciju ar jūras aļģēm.

Ja par cenām, tad vakars divās kārtās ar vīnu diviem izmaksās ap piecdesmit eiro. Darba dienās spēkā ir arī biznesa pusdienu piedāvājums (divi ēdieni – 5.00 €, trīs ēdieni – 7.00 €).

Bistrobārs

Gaumīgā interjera un demokrātiskā ēdiena piedāvājuma dēļ, bistrobāra labā slava jelgavnieku vidū ceļo gaismas ātrumā, un katram, kas šeit ierodas, ir savi argumenti. Kāds atnācis uz tasīti kafijas, kāds ieradies vēlajās brokastīs vai agrajās pusdienās, vēl citi atzīmē jubileju. “Parks” caurcaurēm ir ģimenēm draudzīga vieta, un te labi sadzīvo gan ģimenes ar mazajiem (ir bērnu ēdienkarte un rotaļu stūrītis), gan romantiski noskaņoti pārīši.

Viena no galvenajām laba bistro pazīmēm ir svaigs, pašgatavots ēdiens, un šajā ziņā "Parks" uzreiz liek noprast, ka ēdiens te ir karalis. Un, kas nav mazsvarīgi, - karaliskās porcijās. “Parka” brokastu seti (var izvēlēties – zivju, gaļas vai veģetāro) ir patiešām iespaidīgi, un švakāks ēdājs, savā priekšā ieraudzījis brokastu koka paleti, varētu arī uzreiz padoties. Bet visi pārējie novērtē “Parka” demokrātisko pieeju – ja esi atnācis, tad prom dosies paēdis. Un, spriežot pēc viesiem zālē, jelgavniekiem šāda pārliecība itin labi iet pie dūšas.

Ikdienā bistrobārs noder visām ēdienreizēm, vispirms brokastis, tad pusdienas, pēcāk pēcpusdienā jau spēkā ir grila ēdienkarte. Starp citu, paši jelgavnieki mums iepriekš bija stāstījuši, ka te esot labākie burgeri pilsētā, jo burgeru katrs pats var sameistarot tādu, kāds vislabāk garšo. Tagad to varam apstiprināt arī mēs!


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Maija 16.04.2018
Interesanti, kas tas vispār par jaunvārdu bistrobārs? vieta, kur ātri iedzert?

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies