Dining
Sestdiena, 23. februāris Almants un Haralds

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Elizabetes iela 83/85, Rīga

Tālrunis:

67770957

Darba laiki:

Ziemas sezonā restorāns servē tikai brokastis: 07:30 - 11:00

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Restorāns Bergs

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Ziemas sezonā restorāns piedāvā tikai brokastis no 07:30 līdz 11:00. 

Jau kopš 2003. gada restorāns "Bergs" priecējis ar izsmalcinātu haute cuisine pieredzi. Šodien, sekojot mūsdienīga restorānu apmeklētāja vēlmei baudīt nesarežģītu, bet niansēm bagātu maltīti pēc iespējas brīvā un nepiespiestā gaisotnē, "Bergs" saviem viesiem piedāvā garšu ziņā tīru, nesamākslotu un augstas kvalitātes ēdienu - draudzīgā un pilsētas ritmam līdzi pulsējošā atmosfērā.

Restorānā var pamanīt kā vēsturiskās tradīcijas iet roku rokā ar visu jauno. Restorāna vizuālo tēlu aizvien caurstrāvo vēsturiskās arhitektūras elegance, ko papildina laikmetīgi interjera risinājumi, savukārt augstu galda un apkalpošanas kultūru demokrātiskāku dara no stīvinātiem galdautiem atsegtie koka galdi un entuziastisks personāls. Viesnīcas restorāniem raksturīgais formālisms un telpiskā noslēgtība atstāta pagātnē, tādējādi padarot restorānu daudz atvērtāku. Apmeklētāji restorānā var ienākt gan no viesnīcas lobija puses, gan no terasei atvērtās stiklotās verandas puses.

Aicināts iztēloties ēdienkarti kā ceļojumu, šefpavārs Oskars Cimdars to apraksta kā rūpīgu Baltijas reģiona izpētes ekspedīciju ar nelielu ieskatu Vācijas nacionālajā virtuvē. Tam seko saules smelšanās zem Itālijas debesīm, iedvesmas meklējumi Francijas tradīcijās, ko līdzsvaro Spānijas vienkāršība un sirsnība. Ēdienkartē rodama arī pavisam neliela pietuvošanās Āzijas robežai, kuras eksotika ļauj Eiropas ēdienam atvērties jaunās, izteiktākās garšas un aromātu variācijās.

Siltās sezonas mēnešos, kad bazāra pasāžas pārvēršas dzīvīgā un pulsējošā mikrokosmā, arī restorāns pievienojas pagalma dzīvei. Brīvdabas terases galdiņi izkārtoti tuvāk zaļojošajam kastaņkokam - līdzās atraktīvajai bronzas strūklakai, kas tapusi pēc pazīstamā latviešu mākslinieka Ilmāra Blumberga skicēm. Brīvās atmosfēras iedvesmoti, pavāri piedāvā arī īpašo Terases ēdienkarti ar uzkodu, salātu, sendviču un desertu izlasi - vieglākai maltītei ar vīnu vai kokteili turpat ārā. Svinot dzīvi, vērts ļauties šefpavāra radošajām virāžām, nobaudot kādu labi zināmu klasiku pavisam neierastā izpildījumā, piemēram, Baltijas reņģu Fish & Chips.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies