Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte un Mudrīte

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Miesnieku iela 17, Rīga

Tālrunis:

25665665

Darba laiki:

12:00 - 23:00

JaunumsNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Piazza Italiana

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Ar jauno restorānu "Piazza Italiana" restorānu grupa "Resto-Rātors" sevi pieteikusi jaunā ampluā un piedāvā savu versiju par klasisko cucina italiana. Restorāns ierīkots eleganti restaurētā 18. gs. spīķeru namā Miesnieku ielā 17 ar sešām dažādām zālēm, VIP istabu, vīna pagrabu un dažādām iespējām atpūsties atkarībā no noskaņojuma.

Katra no telpām veidota atšķirīgā manierē - ar elegantām mēbelēm, stilīgu apgaismojumu un interjera aksesuāriem visapkārt, kas uztur viesmīlīgas viesistabas gaisotni. Labs piemērs tam, kā interjers var kalpot par ieganstu vēlmei uzkavēties restorānā ilgāk.

Itālijas virtuve nav tikai picas un pastas vien, Itālija ir kontrastu zeme un tādi arī ir tās ēdieni - aromātiski un kontrastu pilni. Šķirstot "Piazza Italiana" biezo ēdienkarti, lieku reizi var pārliecināties par itāliešu virtuves daudzveidību un rodas iespaids, ka pilnīgi visa ēdienkarte ir ar bestsellera potenciālu. Un, kā nu ne, ja to izveidojis Remo Mazzucato, itāļu šefpavārs ar piecdesmit gadu stāžu. Maestro Remo, kā viņu dēvē restorānā, regulāri viesojas Rīgā un pārrauga, lai viņa ēdieni tiktu pagatavoti pēc augstākajiem standartiem.

Rezultāts – plaša un tradicionāli autentiska ēdienkarte, kurā ir teju viss, ar ko mums var asociēties itāliešu virtuve - no burratas un minestrones līdz astoņkājiem un eskalopiem dažādās versijās. Un, protams, pašu gatavotas picas un pastas. Arī smalkuma līmeņi dažādām gaumēm, no vienkāršām mājas stila pastām līdz elegantiem jūras velšu ēdieniem. Jāatzīst, - ja vien nepieturēsieties pie klasikas, izvēlēties nebūs viegli, jo vēlme nogaršot visu, nav viegli pārvarama.

Jebkurā sevi cienošā restorānā vīna pasniegšanai ir tikpat būtiska nozīme kā ēdienam, tādēļ vīna lietas "Piazza Italiana" uzticējis vīna cienītāju aprindās zināmajam vīnzinim Guntim Bērziņam. Un, ja vēl pašiem ir arī savs vīna pagrabs, smalka vīna uzglabāšanas sistēma un skurpuloza pieeja vīnu atlasē, tad tas ir drošs garants, ka jebkurš no vairāk kā 200 vīniem, būs izmeklēts un ar savu stāstu.

Ne uz mirkli nepamet sajūta, ka restorāna autori padomājuši par visniecīgāko detaļu, lai viesošanās būtu izdevusies. Itin viss ir līdz smalkumam nostrādāts, - no apkalpošanas un vīnu ieteikšanas līdz perfekti pagatavotai al dente pastai un sulīgam tiramisu. Ir vērts.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Viešņa 05.03.2018
Šodien garšīgas pusdienas.
Al dente 11.12.2017
Interjers - 10, serviss - 7, vīni - 8, ēdieni - 7, cena - 6
Diāna 02.12.2017
Bijām vakariņās. Pirmo un visdrīzāk pēdējo reizi. Ēdiens neatbilda cenai un kopumā nebija garšīgi. Ne spaghetti bolognese, ne lazanja nebija izcila, vilšanos sagādāja pasta al tartufo, par kuru samaksāju 15 eiro, bet par šo naudu dabūju makaronus ar trifeļu ēllu un tā uzkaisītas 4as trifeļu pārsliņas. Pasūtīju grenadīna tēju 2 personām, man tika atnestas 2 lielas kannas. Apkalpošana ļoti lēna.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies