Otrdiena, 20. oktobris Leonīds un Leonīda

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Adrese:

Vecā Ostmala 40, Liepāja (Promenāde Hotel)

Tālrunis:

63483800

Darba laiki:

 

Brokastis: 07:00 - 10:00

Sestdien, svētdien: 08:00 - 11:00

 

Restorāns: 12:00 - 23:00
Piektdien: 12:00 - 24:00
Sestdien: 12:00 - 24:00

Svētdien: 12:00 - 21:00

  • Foursquare

  • Aiga V, 02.03.2013
   Very cosy atmosphere and friendly service along with tasty food and live music makes it one of the best places in Liepāja
  • Alexander, 28.03.2014
   Fondant is good! Try red wine Zinfandel grapes (Cali)
Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Piano

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas


Ejot pa Liepājas Tirdzniecības kanālu, nevar nepamanīt kādu atjaunotu un stilistiski uzkrītošu ēku iepretim jahtu piestātnei. Tā ir viesnīca „Promenāde”, kurā ir vērts iegriezties pat tad, ja naktsmājas nav nepieciešamas. Runa ir par restorānu „Piano” viesnīcas pirmajā stāvā. Tāpat kā pati viesnīca, arī restorāns stilistiski pārsteidz jau ar pirmo soli otrpus durvīm. Pirmās acīs iekrīt senās ķieģeļu velves, kas visās restorāna telpās veido senatnīgu gaisotni. Gruntīgas retro mēbeles un ērti, pavisam mīksti sēžamie. Gar stikloto ārsienu, no kurienes vērojams skats jūras virzienā, rindā salikti kafijas galdiņi.

 

Taču ir viena lieta, kas šeit traucē – pašmuzicējošas klavieres, kas ne vienam vien apmeklētājam rada lielu vēlmi dzirdēt, uz ko tās ir spējīgas. Mierinājumam piektdienu, sestdienu vakaros restorānā muzicē īsts pianists, kliedējot jebkādas šaubas par muzikālo noformējumu. Ieejot restorānā, viesmīle piedāvā virsdrēbes novietot garderobē. Smalks žests. Ne mazāk smalki tiek pasniegta ēdienu karte un daudziem par pārsteigumu, tā ir varen plaša, turklāt kvantitāte nav ietekmējusi kvalitāti.

 

Daudzie ēdienu nosaukumi ir pārdomāti un gana glīti pasniegti, tādēļ cenas, kas kādam pirmajā brīdī varētu šķist nedaudz pārspīlētas (franču sīpolzupa - 3.10 Ls, grilēta bute - 6.60 Ls, jēra ribiņas ar piedevām - 12.90 Ls, krēms brulē - 2.90 Ls), beigu beigās izrādās atbilstošas piedāvājumam. Izvēle klasiska un ēdieni bez īpašas izdomas, toties nostrādāti.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies