Dining
Trešdiena, 12. decembris Otīlija un Iveta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

A. Čaka iela 100, Rīga

Tālrunis:

24844627

Darba laiki:

11:00 - 22:00

Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Paviljons Ziedoņdārzs

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Pēc “Paviljona Ziedoņdārzs” atjaunošanas pilsētā atmodusies ne vien vēsturiska pirmās brīvvalsts ēka, bet sarosījušies arī paši rīdzinieki, kas skaisto pilsētas parku iecienījuši dažādām izklaidēm. Romantiskā dārza kafejnīca atvērta cauru gadu un  tajā regulāri norit dzīvās mūzikas vakari.

Lai arī gastronomiskās pamatvērtības šeit godā celtas ne mazāk kā vēsturiskais šarms, šis nebūt nav smalkuma restorāns (un labi, ka tā!). Tas radīts ar vīziju par gaumīgu kopā būšanu absolūti demokrātiskā un nepiespiestā vidē.  Ar uzsvaru uz saturu.

Kas attiecas uz ēšanu, tad ļoti simpātiska šķiet viņu vēlme viesiem galdā celt to, kas patiešām garšo. Trīs veidu zupas, pastas, salāti, voki, lasis, tuncis, burgers, ribiņas, cālis, cūkgaļa un steiks. Viss skaidri saprotams un nesamocīts. Cenas – vidusmēra, ja būsiet uz a la karti un ēdīsiet vismaz divās kārtās, tad ar kādiem piecpadsmit divdesmit eiro vienam jārēķinās (pusdienu piedāvājuma komplekts ir lētāks – 7.00 €). Šai vietai piestāv laiskošanās un knakstīšanās ap visādiem gardumiem, līdz ar to starts ar uzkodām ir visnotaļ ieteicams. Piemēram, ar brusketām vai siera antipasti… ar vīnu, saprotams. Domājot par maltītes turpinājumu, ņemiet vērā, ka viņu melnais saldējums (6.50 €) sasniedzis visas apkaimes dižpārdokļa statusu, un prom bez tā dodas vien retais.

Starp citu, viņi ieviesuši jaunu terminu – garvakariņas. Tas ir lielisks risinājums piektdienas vakaram, kad darba nedēļa tiktāl piebeigusi, ka pašiem gatavot vairs nepietiek jaudas, vai arī vienkārši gribas pavakariņot kopā ar draugiem. Samaksājot 18.00 €, viesu rīcībā ir vakariņu bufetes galds ar uzkodām, siltajiem un desertiem, turklāt cenā ir arī glāze vīna. Garēšana turpinās arī svētdienas garbrokastīs, kad vēlo brokastu laikā no 11:00 līdz 16:00 spēkā ir brokastu bufetes piedāvājums (brokastu galds un kafija 13.00 €).

“Paviljons Ziedoņdārzs” ir viens no Rīgas centra apslēptajiem dārgumiem ar burvīgu parka ainavu un strūklaku. Īpaši vasarā, kad visapkārt zied un terasē balsis čalo līdz pat vēlam vakaram. Šī vieta vienlīdz labi noderēs pusdienām, vakariņām, brīvdienu brokastīm, kafijas pauzei vai pēcdarba sarunām pie vīna glāzes (ok, divām).


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Zita Cire 21.10.2018
Šodien labs brančs. Feina gaisotne un garšīgi takos un mini piciņas arī ņam ņam ;)
Karote 16.10.2018
Kur pusdienas?
Kristīne Komarovska 02.10.2018
Ļoti patīk atmosfēra, mūzika, ēdiens, pusdienu piedāvājums un koncepts Garvakariņām piektdienās. Izcili plaša izvēle arī Garborkastu ēdienkartei svētdienās! Iesaku!
Aldis Zāns 27.09.2018
Biju vakar pusdienās, viss labi.
Gunita 11.04.2018
Vakar pusdienās bija ļoti garda smilšērkšķu siera kūka.
Ieva 18.02.2018
Man ļoti patika būt pie jums!
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunā gada sagaidīšana restorānā Key to Riga

Jaunā gada sagaidīšana restorānā Key to Riga

Vecgada vakara izklaidējošā progra ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies