Trešdiena, 25. novembris Katrīna, Kadrija, Kate un Trīne

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Mīlgrāvja iela 16, Rīga

Tālrunis:

25770053

Darba laiki:

08:00 - 22:00
Piektdien, sestdien: 08:00 - 23:00


JaunumsPadomāts par bērniemNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

OZO restorāns

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Restorāns golfa klubā pirmajā acumirklī varētu šķist kaut kas nepieejams un dārgs, taču pēc viesošanās atjaunotajā "Ozo golfa kluba" restorānā, patiesība izrādās pilnīgi citāda. Pārmaiņas, kas restorānu skārušas, kopš to pārņēmis Raimonds Zommers un co, ir acīmredzamas un sākotnējais priekšstats, ka restorāns kalpo vien golfa kluba viesiem, izrādās pagalam aplams.

Uzreiz jāsaka - "Ozo restorāns" nav Zommera pirmdzimtā "Entresol" jaunākais brālis. "Ozo" konceptuāli ir atšķirīgs veidojums un tajā dominē šefa pārliecinošā pieeja - tautai jādod tas, ko tā pieprasa, turklāt par saprātam pieņemamu cenu.

Vizuāli "Ozo restorāns" ir askētisks un organiski labi sader ar golfa laukumu. Mēbelēs un aksesuāros salātzaļie un pelēkie toņi mijas ar gaišiem un tumšiem akcentiem, bet galvenā interjera vērtība ir plašais skats uz Ķīšezeru un golfa laukumu. Golfa tematika restorānā nav bijusi pašmērķis, jo restorāns dzīvo pats savu dzīvi. Tiktāl nevainojami.

Ēdienkarte Zommeram raksturīga - askētiska, bet saturīga. Klasiski labumi vienkāršā manierē, bez pārspīlējumiem. Lai gan visiem zināms, ka Zommers tomātu vai bieti spēj pārvērst entajās pārsteidzošās variācijās, "Ozo" ēdieniem raksturīga piezemēta vienkāršība un funkcionalitāte. Ēdienu izvēle nav samocīta - tajā ir viss, kas ļaudīm garšo - garneles, pīle, jērs, dienas loms, steiki un burgeri. 

Zinot šefa pedantisko attieksmi pret produktu kvalitāti, cenas nedaudz pārsteidz - ja garneles un antrekoti nav jūsu ikdiena, labi paēst "Ozo restorānā" varēsiet arī par desmit eiro un uz augšu. Personisku šarmu šai vietai piešķir šefa dienas ēdieni, kas nav ēdienkartē, bet uzrakstīti uz tāfeles bāra zālē. Ja garšo jērs, droši - to šeit (ko nevar teikt par daudziem restorāniem pilsētā) prot patiešām labi pagatavot.

Līdzīga pieeja arī bārā - kam vajadzīga simts un vairāk kokteiļu karte, ja pietiek ar dažiem meistarīgi uzjauktiem dzērieniem, turklāt bārmenis jums, ja vajadzēs, uzjauks teju jebko. Kokteiļu sarakstā pirmais ir golfa tematikai pielāgotais "Hole in One" kokteilis uz džina bāzes, to arī nogaršojām. Garšīgs un viegli dzerams, atspirdzinošs dzēriens ar pavisam niecīgu džina klātbūtni.

"Ozo restorānam" ir milzīgs potenciāls kļūt par pieprasītu "aizbraucam paēst" galamērķi, par ieganstu tam gādā gan ainaviskā vide, gan saturiskais sniegums. Lai cik banāli neizklausītos - "Ozo" ir demokrātisks restorāns un tas vienlīdz labi noderēs gan laiskām brīvdienu ēdienreizēm (arī brokastīm), gan kvalitatīvai darbdienas pusdienu pauzei.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Aida 29.05.2018
Terasē ir burvīgi, laiks apstājas un gribas vienu kokteili pēc otra.
Zinu 10.04.2018
Ir, ir vaļā
Valts 09.04.2018
Pa ziemu bija ciet, vai tagad ir vaļā?
Kaspars Lociņš 22.08.2017
Labs restorāns, kur var aizbraukt paslēpties no visiem. Klusums, miers un labs steiks.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies