Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte un Mudrīte

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Matrožu iela 15, Rīga

Tālrunis:

20009045

Darba laiki:

11:30 - 23:00

JaunumsNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Osta

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Restorāns remontdarbu dēļ slēgts līdz 11.01.2020.


Romantiski un praktiski noskaņotos gardēžus, iespējams, jau sasniegusi vēsts, ka savulaik iecienītā Ķīpsalas restorāna “Ostas skati” vietā atvērts jauns restorāns – “Osta”. Tas ir sākotnējo “Ostas skatu” saimnieku ģimenes jaunais projekts. Viena lieta gan palikusi nemainīga - tas ir nepārspējamais skats, kas paveras aiz restorāna plašajiem logiem.

“Ostas” ēdienkarti var raksturot kā atgriešanos pie saknēm – pie īsta, nesamākslota ēdiena un tīrām garšām. Ēdienu piedāvājums ir kodolīgs un rūpīgi pārdomāts, lai iekārdinātu gan pamatīgi izsalkušos, gan garšas piedzīvojumu medniekus. Kā jau Ostā pienākas, īpaša uzmanība veltīta zivju ēdieniem, un lielais vairums pamatēdienu top uz grila oglēm.

Pamatēdienu izvēles pamatā ir grilēti gaļas un zivju ēdieni no labi zināmiem produktiem. Zivju sadaļā sams, zandarts, bute, tuncis un citi labumi, jo īpaši šefs iesaka nogaršot “Ostas” zivju zupu (9.50 €). Tikpat vienkārša un saprotama pieeja arī gaļas ēdieniem - steiki, vistas krūtiņa, cūkgaļas karbonāde. Ēdienus var papildināt ar dažādām mērcēm un piedevām pēc savas gaumes un pārliecības. Īpašs stāsts ir par “Ostas” mērcēm – tās ir šefpavāra kaislība un jebkura no padsmit mērcēm ir ar savu rokrakstu.


Skaidra lieta, ka nejauši “Ostā” neviens neieklīst, tādēļ svarīgs ir katrs sīkums, lai viesošanās būtu ērta un izdevusies. Iemeslu būt gandarītiem šeit netrūkst, - ērta piekļūšana, lielisks ēdiens un nevainojams skats caur logiem. Un visam pa virsu – unikāla džinu un toniku kolekcija, kas kokteiļu smalkumus šaipus upei paceļ jaunā līmenī.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Darnelltof 16.02.2020
Äīģīōīķ=äīģīōōīķ
Sanita Lēre 22.07.2019
Superīga vieta kā tāda, jauka apkalpošana, bet ēdieni ne visai pārliecināja.
Saule 07.07.2019
Vieta ar foršu skatu un interesantiem ēdieniem. Mīdijas bija ļoti garšīgas, īpaši mērcīte. Patika, ka ir arī pārdomāta toniku karte
Ivars Trellis 03.09.2018
Labākā zivju zupa pilsētā!!!! Nopietni.
Es 29.08.2018
Šad tad tur piebraucu paēst, jo vienmēr ātri apkalpo un garšo ok. Vienreiz biju arī uz brokastīm, bet tad man bija par daudz drūzmas.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies