Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte un Mudrīte

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Slimnīcas iela 7, Bauska

Tālrunis:

29999272

Darba laiki:

11:00 - 22:00

Piektdien, sestdien: 11:00 - 23:00

Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Mūza

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Vēl pirms dažiem gadiem labus restorānus ārpus galvaspilsētas varēja meklēt vien muižās un pilīs, taču tagad restorānu kopaina reģionos ir mainījusies un, pateicoties entuziasmam un uzņēmīgiem ļaudīm, šodien teju vai katrā pilsētā ir pa kādam restorānam, kas piedāvā ko vairāk par "franču" karbonādēm un kotletēm. Bauskā tāds ir restorāns "Mūza".

Lai nemulsina restorāna adrese (Slimnīcas iela 7, viesnīcā "Rixwell"), "Mūzu" atrast nebūs grūti, tas atrodas vien pāris minūšu gājienā no autoostas. Interjers ir romantiski industriāls ar plašiem logiem, rūtotu flīžu grīdu, grāmatu un vīnu plauktiem un ērtiem sēžamajiem. Acīmredzams, ka vietējie šo restorānu iecienījuši nepiespiestās atmosfēras un draudzīgā piedāvājuma dēļ. "Mūzā" regulāri notiek brīvdienu branči, ir arī dažādi speciālie piedāvājumi, kas ir kā radīti pasēdēšanai bez pretenzijām.

"Mūza" iedvesmojusies no pašmāju un citu valstu ēdieniem – ēdienkartē itin komfortabli sadzīvo gan asinsdesa un marinētas siļķes, gan burgeri un liellopa velingtons. Cenas ir saprātīgas un pamatotas – zupas no 3.40 €, otrie no 6.70 € uz augšu, deserti – 4.70 €. Ir arī ēdieni bērniem (makaroni, pankūkas, vista ar piedevām – 3.70 €).

Piedāvājums kopumā ir gana daudzveidīgs, it kā lielākoties labi zināmi ēdieni, tomēr "Mūzas" mērcē - ķirbju biezzupai klāt tiek pasniegti pastinaka čipsi un mango eļla, bet liellopa burgeram klāt ir avokado mērce, portabello sēnes un saldais kartupelis. Svarīga restorāna iezīme – porcijas ir optimāla izmēra un, kas vēl būtiskāk, kvantitāte iet draudzīgā kopsolī ar kvalitāti.

Secinājums – šī nav vieta, kur doties smalku sajūtu meklējumos, bet, ja gribas garšīgi paēst gaumīgā gaisotnē, turklāt nepārmaksājot, droši meklējiet norādes.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies