Piektdiena, 3. jūlijs Benita, Everita un Verita

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Adrese:

Vaļņu iela 9

Tālrunis:

67507170

Darba laiki:

12:00 - 24:00

  • Foursquare

  • Inta O, 15.08.2013
   Great place - excellent food and impecable service :) its a pity the rain would not sit us outside as often as we would love to. Highly recommended :) not cheap though but worth it..
  • Konstantins K, 10.04.2012
   Great place for a family dinner of business meeting. Big variety of Italian dishes, and spectacular choice of wines. Atmosphere is calm and unique. Best choice for Italian food
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Monterosso

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Ja itāļu virtuve asociējas tikai ar picām un pastām, tad šī nav tā vieta, kurp doties, lai tuvāk iepazītu šīs dienvidu zemes kulināriju. Uz „Monterosso” jāiet tad, ja gribas baudīt klasiskus Itālijas un Vidusjūras reģiona ēdienus, mūsdienīgā izpildījumā par salīdzinoši augstām cenām. Interjers ar greznu koka apdari, dārgiem galda piederumiem, smalkiem gaismekļiem un lieliem logiem. Apkalpojošais personāls - glīti saposts un izglītots.

Ēdienu piedāvājumā, kuru, starpcitu, sastādījis pavārs no Francijas, tradicionālas itāliešu virtuves vērtības apvienotas ar aktuālām mūsdienu kulinārijas tendencēm. No uzkodām jāizceļ Parmas šķiņķis ar meloni, kam pievienots ķiršos marinēts ingvers (6.50 Ls), bet otro ēdienu klāstā uz pārējo fona izceļas grilēta jēra karbonāde, kas pasniegta ar svaigiem salātiem valriekstu eļļā. Mēli var norīt.

Ēšanas prieks “Monterosso” nav no lētajiem un vienai personai par vakariņām nāksies šķirties vismaz no divdesmit latiem, bez vīna. Taču, uzzinot, cik pacietīgi un rūpīgi veidota „Monterosso” vīnu karte, atteikties no glāzes (vai vairākām) vīna būs ļoti grūti.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Vineta Strauta 16.07.2014
tad kur šis restorāns atrodas? Rīgā vai Daugavpilī?

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies