Otrdiena, 20. oktobris Leonīds un Leonīda

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW

Adrese:

Bulduru prospekts 17, k1, Jūrmala

Tālrunis:

67869711

Darba laiki:

10:00 - 22:00

Pirmdien, otrdien, trešdien: slēgts

JaunumsPadomāts par bērniemNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Memories

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Jūrmalas gardēžu kartē parādījušies vairāki jaunpienācēji un viens no spilgtākajiem pēdējā laika jaunatklājumiem ir skaistais "Memories" restorāns Bulduru prospektā. Tas ir viens no jaunākajiem "Resto-Rātors" grupas projektiem, un jau ar pirmajiem mirkļiem restorānā uzreiz ir skaidrs, ka tā autori pie darba ķērušies ļoti nopietni.

Restorāns iekārtots eleganti atjaunotā vasarnīcas namā, un šis ir no tiem gadījumiem, kad restorānu gribas apmeklēt kaut vai tāpat vien. Ieejot pa durvīm, pirmajā stāvā ir neliela lobby zāle ar konditorejas vitrīnu, kas ideāli piemērota komfortablām kafijas pauzēm. Tālāk vairākas zāles viesu ērtībām, kas katra atšķiras ar savām niansēm. Otrajā stāvā ierīkota atsevišķa bērnu rotaļu istaba un banketu zāle. Gaišie krāsu toņi vijas ar tirkīzzilām jūras noskaņām un pelēkiem akcentiem, arī mēbelēs un aksesuāros dažādu laikmetu un stilu gammas. Gluži vai interjera paraugstunda.

"Memories" ir ģimeņu restorāns, un ne jau tikai tādēļ, ka bērniem restorānā ir sava rotaļu istaba. Tajā ikviens jūtas labi. Personāls ir labi apmācīts, un vajadzības gadījumā spēj pieskatīt arī atvases, kamēr lielie risina sarunas vai vienkārši vēlas atvilkt elpu.


Ēdienkarte stilistiski pielāgota interjeram un satur tādu kā mūsdienu un senāku laiku garšu miksli ar uzsvaru uz krievu autorvirtuvi. Izvēle – absolūti pietiekama - pankūkas ar piedevām pēc izvēles, marinējumi un sālījumi, vareņiki, galerti, pīrāgi, zivis, gaļa, zacenes un šis tas no saldās dzīves. Ēdienus viegli pieskaņot ēdienreizei – rīta cēlienam noderēs svaigi cepti konditorejas labumi, pankūkas (skaidra lieta, ka arī ar ikriem), putras un olu ēdieni, viss pārējais – pēc sirds patikas. Ja restorānā būsiet lielākā vai mazākā kompānijā, der izvēlēties kādu no uzkodu paletēm ar vai bez atbilstošiem dzērieniem (zivju vai gaļas izlase - 16.50 €, sieri – 14.00 €).

Vērts nogaršot šefpavāra īpašo soļanku (8.00 €) un mājas pelmeņus ar jēra gaļu (ir arī ar tītara vai teļa gaļu, cenas no 7.20 €), savukārt zivju cienītāji spēs novērtēt zandarta kotletītes ar kartupeļu biezeni un vīna mērci (12.50 €).

Lai gan gana nopietni domāts par ēdienu noformējumu, "Memories" ēdieniem tā vien gribas piedēvēt "mājas stilu", jo garšas ziņā tie uzjundī piemirstas sajūtas un atsauc atmiņā šo to no bērnības. Galu galā, ikdienā mēs nemaz neaizdomājamies, ka mūsu atmiņas veidojas tieši šeit un tagad… tādēļ ķeriet mirkļus, lai jau pēcāk tos pārvērstu atmiņās.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies