Pirmdiena, 19. augusts Melānija un Imanta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte
WiFi

Adrese:

Jāņa sēta 1

Tālrunis:

67215006, 29979729

Darba laiki:

11:00 - 24:00

Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Melnie Mūki

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Rīgā nav daudz restorānu, kas durvis atvērtas gandrīz divdesmit gadus, un viens no tādiem nedaudzajiem ilgdzīvotājiem ir Vecrīgas "Melnie Mūki" - absolūta Rīgas restorānu klasika, kas ir pieprasīta arī šodien.

Kopš restorānu vada Mārcis Kalnišķis, tas turpina ieturēt savu stilu ar klasiska restorāna auru. Mūkiem nav nepieciešamas modernas interpretācijas, jo galvenā vērtība restorānā ir senie Vecrīgas mūri, kas burtiski piesūkušies ar stāstiem par agrākiem laikiem.

"Melno Mūku" restorāna burvība slēpjas tajā, ka šeit neviens nemeklē pārsteidzošus jaunatklājumus, tā vietā priekšroku dod labi zināmiem ēdieniem kvalitatīvā izpildījumā. Šefpavārs Edgars Neija iet laikam līdzi, un viesiem galdā ceļ labāko, kas pieejams, tajā pašā laikā neaizmirst par gadu gadiem veidoto tēlu. Restorānā ir viss, ko var vēlēties - plaša un labi pazīstama Eiropas ēdienu izvēle, ko papildina rūpīga dzērienu atlase.

Ja citviet pat pēc trim kārtām vēl jūtamas mazuma piegaršas pēdas, tad Mūkos jau ar diviem ēdieniem būs gana. Un, ja vēl patrāpās kāds gruntīgāks pamatēdiens, tad desertu var nākties lūgt iesaiņot līdzņemšanai. Vēl viens būtisks pluss - cenas, ņemot vērā kvalitāti un vietu, kurā restorāns atrodas, joprojām ir sakarīgas. Spriediet paši – mencas fileja ar visām piedevām maksā 10.00 €, kārtīgs liellopa burgers – tikpat. Liela daļa pamatēdienu ir 14 € robežās.

"Melnie Mūki" būs laba ideja maltītei, ja meklējat klasisku restorānu bez pretenzijām un tas vienlīdz labi noderēs gan gadījumos, kad pārņēmusi kāre pēc garšīgas klasikas, vai vienkārši reizēs, kad gribas sevi palutināt.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
A.Bērzs 05.04.2017
Interjers: 6. Ēdiens: 7. Apkalpošana: 8. Vidējais: 7. Vai iešu vēl - ja sagribēšu laša steiku, tad jā.
Mezis 21.04.2016
Oldskūlīgs, ne parāk dārgs restorāns. Nekas daudz nav mainījies kopš pēdējo reizi biju tur pirms kādiem astoņiem gadiem. Pusdienās var aiziet.
Elvis 22.03.2016
Sakarīga vieta, un pieņemamas cenas.
Sanita 20.11.2014
Patīkams restorāns ar garšīgiem ēdieniem un nav arī pārspīlēti dārgi. Zandarts bija ļoti gards un creme brulē arī burvīgs.
T.E. 21.07.2014
Žēl, ka terasē tik maz vietas - 2x gājām un netikām pie galdiņa.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies