Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis un Ansis

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Jelgavas iela 42/8, Rīga

Tālrunis:

20112102

Darba laiki:

Ceturtdien, Piektdien, Sestdien: 19:00 - 23:00


JaunumsNorēķini ar kartēm

Max Cekot Kitchen

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Jaunais Max Cekot Kitchen Torņakalnā ir vienīgais restorāns Rīgā, kurš atvērts vien trīs dienas nedēļā un viesus uzņem tikai vakariņu laikā. Drosmīgi, Jūs teiksiet? Varbūt, bet mēs drīzāk teiktu – pārdomāti! Jo Max Cekot Kitchen iet paši savu ceļu bez atdarināšanas un piedāvā savu versiju par kvalitatīvu restorānu.

Vieta restorānam unikāla - nomaļā pagājušā gadsimta kokapstrādes fabrikas ēkā. Apzināti. No ārpuses skatoties pat prātā neienāk, ka tur atrodas restorāns. Viņi vēlas pārsteigt līdzīgi domājošos un darīt to uz pilnu klapi. Jo Max Cekot Kitchen ir tālejoša vīzija, bez investoru miljoniem. Tādēļ paši plānojuši, veidojuši un pat remontējuši. Rezultātā katrai detaļai restorānā ir savs stāsts un loma - mēbeles no dabīgiem materiāliem vietējie meistari radījuši tieši restorāna vajadzībām, tāpat kā oriģinālas metāla konstrukcijas. Arī lampas un aksesuāri dizaineru darināti, trauki skurpulozi piemeklēti katram ēdienam. Itin viss atstāj pedantiski pārliecinošu iespaidu.

Maltīti Max Cekot Kitchen var pielīdzināt izrādei, uz kuru biļetes labāk nopirkt iepriekš (lasi – rezervēt galdiņu). Aptuvenais izrādes laiks – divarpus trīs stundas, režisors – šefpavārs Maksims Cekots (jā, restorāns nodēvēts viņa vārdā). Bet galvenajā lomā – ēdiens, kam ne mazāk būtiskā otrajā plānā piespēlē izmeklēti dzērieni.

Vietu skaits restorānā salīdzinoši neliels, bet arī tas ir ar nolūku, – lai komanda katram viesim var veltīt simtprocentīgu uzmanību. Restorānā nav ēdienkartes, tā vietā viesi restorānā ierodas ar “pārsteidziet mani” noskaņojumu, maltītes saturu pilnībā uzticot šefam un viņa komandai.

Ēdienu koncepcijas pamatā ir deviņu kārtu uznāciens (70,00 €) jeb tā dēvētais set menu (pieejama arī veģetārā izvēle – 60,00 €), ko par atsevišķu samaksu var papildināt ar pieskaņotu vīnu izlasi (45.00 €) vai bezalkoholiskajiem dzērieniem (35,00 €). Aizmirstiet cēzarus un burgerus, jo Maksima ēdieniem nav šablonu vai jebkādu konkrētu kulināro pārstāvniecību. Viņa vadmotīvi, veidojot savu autorvirtuvi, balstās uz jaunradi un reģiona sezonalitāti. Starp citu, kamēr daudzi restorāni grēko ar klāt neesošiem šefpavāriem, Maksimu allaž var sastapt restorāna atvērtajā virtuvē, kur viņš pats arī gatavo un uzrauga, lai viss būtu līmenī. Viņš ir atvērts, pats prezentē ēdienus un aprunājas ar ikvienu, radot neviltotu iespaidu, ka esi gaidīts.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Janis J 15.05.2019
Restorāns labs, man patika. Esmu bijis līdzīgās vietās ārpus LV. Mani tomēr nedaudz mulsina cenu līmenis - jā, super produkts un profesionāls stafs nav lēts prieks, bet par līdzvērtīgu summu var pavakariņot arī 2* michelinā. Bet prieks, ka arī LV rodas restorāni ar pasaules domāšanu.
Vineta Pole 11.03.2019
Lieliska vieta. No ārienes nemaz nevar īsti atrast. Iekšā ļoti skaisti, laipni sagaida un visu vakaru attieksme vislabākā. Ēdieni interesanti, katrs ar savu odziņu, dzērieni arī speciāli pielāgoti. Porcijas nav lielas, prom gājām ar gandarījuma sajūtu, vīrs pat beigās teica, ka ir paēdis

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies