Svētdiena, 20. oktobris Leonīds un Leonīda

Brīvdienu brokastis

Adrese:

Kalnciema iela 37-5

Tālrunis:

27710078

Darba laiki:

11:00 - 24:00

Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Māja

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Rīgā nav daudz tādu restorānu, kas kļuvuši pieprasīti jau krietnu brīdi pirms to atvēršanas. Tā tas bija ar Kalnciemielas „Māju” Pārdaugavā, un nav jau nekāds brīnums, jo pie kastroļiem bija ķēries pavārzvaigzne Sirmais. Sirmais "Māju" jau labu laiku nomainījis pret dažādām 3 pavāru kombinācijām, bet "Mājā" saimnieko tās saimniece Gunita.   

Kopš restorāna atvēršanas pagājis laiks un, lai gan restorānā notikušas visai būtiskas saturiskās pārmaiņas, tas tik un tā turpina būt pieprasīts un oriģinālā stila dēļ pieskaitāms pie trendīgākajiem Rīgas restorāniem. Restaurētais koka nams ar vairākām caurstaigājamām istabām ir kā radīts „Mājas” būtībai – vienkārši un mājīgi.

Galvenais, kas restorānu atšķir no pārējās galvaspilsētas ēdinātāju masas, ir tas, ka te viss notiek ar nelabojamu pārliecību, ka visam jābūt īstam un patiesam, bez liekulības. Produkti pēc iespējas tiek iepirkti no mūsu pašu zemniekiem un, ja kas jāimportē, tad tam noteikti jābūt augstākās klases. Galu galā, ja cienīsi pats sevi, tad arī citi tevi cienīs.

Ēdienu piedāvājumā svarīga loma ir sezonas akcentiem un, ja dārzā ir gatavas pirmās skābenes, tad zini, ka galdā noteikti tiks celta pirmā skābeņu zupa. Sliktā ziņa ir tā, ka kādam par to visu ir arī jāmaksā. Cik? Par vakariņām ar dzērieniem divatā jārēķinās ar kādiem latiem piecdesmit, bet, ja jāastāj uz partneri iespaids, tad rēķināšanai vairs nav nozīmes...

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
maris 27.01.2017
appetissimo man atklaja so vietu!
Maiga 23.07.2014
Piestrādājiet pie apkalpošanas kvalitātes, jo tādam cenu līmenim jābūt arī atbilstošai apkalpošanas kvalitātei. Dzērienus ilgi nenesa un uz jautājumiem saņēmām strupas, pat nelaipnas atbildes.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies