Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte un Mudrīte

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Gulbenes iela 1a, Dzintari, Jūrmala

Tālrunis:

67511445

Darba laiki:


Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Light House Jurmala

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Sēžot pie galdiņa restorānā Light House Jurmala pašā jūras krastā, grūti iedomāties labāku vietu restorānam - atmosfēras un noskaņu ziņā šeit jūtams perfekcionisms - netraucēts, mierpilns skats uz jūru, daudz dabīgu krāsu un gaismas un izteikta plašuma sajūta. Ko vēl vairāk vēlēties?


Pieredzējušais restorāna šefpavārs Fjodors Kasatkins regulāri seko līdzi kulinārijas tendencēm un piedāvā tikai aktuālus un pieprasītus ēdienus savā interpretācijā. Tāpat kā daudziem no mums, arī Light House Jurmala šefpavāra kaislība ir itāliešu virtuve, tas atspoguļojas arī viņa ēdienkartē - Fjodors lieliski gatavo dažādus risotto un autentisko Pjiemontas uzkodu Vitello tonato (lēni gatavota teļa gaļa, ko pasniedz ar īpašo tunča, anšovu, kaperu mērci).


Ūdens tuvumā grēks nenogaršot Uhu no Latvijas zivīm, bez zivju zupas Light House Jurmala piedāvājumā ir arī plašs jūras velšu un zivju ēdienu sortiments, matjē siļķi, Latvijas zandartu un astoņkāja karpačo ieskaitot.


Restorānā Light House Jurmala padomāts arī par tiem, kas priekšroku dod gaļas ēdieniem - karstie ēdieni tiek gatavoti uz īpašā Josper grila ar alkšķa kokoglēm. Ēdienkartē ir arī atsevišķa grila ēdienu sadaļa ar dažādiem grilējumiem daudzveidīgā izvēlē - Ibērijas cūkgaļa, Latvijas forele, Jaunzēlandes jērs.


Light House Jurmala par labu atzinuši ne tikai mūsu prasīgākie pašmāju viesi, bet arī klienti no ārvalstīm. Ja virtuves sniegums ir tuvu ideālam, tad arī restorāna zālē visam jābūt labākajā kārtībā, tādēļ par viesmīļu apkalpošanas kvalitāti šaubu nemaz nevar būt.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies