Svētdiena, 21. aprīlis Anastasija un Marģers

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Krasta iela 5 (laivu centra teritorijā)

Tālrunis:

20008852

Darba laiki:

11:00 - 22:00

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Laivu centrs restorāns

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Šī restorāna aktualitāte jau gadiem slēpjas gan ārējā, gan iekšējā pievilcībā. Jahtu centrs un Daugavas krasts ar skaisto ainavu dara savu, līdz ar to nav iespējams izgāzties, ja kāds jāuzaicina uz restorānu.

Laivu centrs restorāns ar savu unikālo auru, vienlaikus tepat tuvu centram, bet prom no burzmas. Visapkārt tikai relaksēti ļaudis, kas restorānam piešķir krietnu laiskas atpūtas devu. Tieši mierpilnās gaisotnes dēļ restorāns iekļuvis ne vienā vien romantisko vietu sarakstā, bet vasaras mēnešos tas ir īpaši pieprasīts dažādu svinību norisēm.

Restorāns uz nelielās Zvirgzdu pussalas Krasta ielas sākumgalā (iepretim t/c Mols) dzīvo savu dzīvi un uz šejieni brauc tikai zinātāji, jo restorāns atrodas noslēgtā un apsargātā jahtu centra teritorijā un, lai tajā nokļūtu, pie ieejas jāzvana uz norādīto tālruņa numuru.

Vieta jau pati par sevi ir vilinoša un nav nekādas vajadzības restorāna zāli piebāzt ar nevajadzīgiem sīkumiem. Galvenais šeit ir un paliek skats pa logu un ainava visapkārt - tā tiešām ir gleznaina. No vienas puses upe, bet no otras - jahtu piestātne. Upe, saule un gaisīgais noskaņojums ātri vien ņem virsroku un, ja vien no virtuves ik pa brīdim neatplūstu ēdiena smarža, par ēšanu varētu pat aizmirst.

Šefpavārs ēdienkarti izveidojis pēc principa - tik skaistā vietā arī ēdienam jābūt patiešām baudāmam, tādēļ šefs piedāvā labi zināmus ēdienus radošā izpildījumā, sākot no brokastīm līdz elegantām vakariņām. Dienas vidū restorānā sarodas pusdienotāji, jo darba dienās spēkā ir pusdienu piedāvājumi (divi ēdieni un glāze vīna – 6.50 €).

Patiesībā, šī ir viena no vietām, kur maltīti prasās pēc iespējas pagarināt, tādēļ vērts apsvērt domu par vairākiem ēdieniem. Laivu centrs restorānam, jo īpaši vasarā, piestāv vieglas maltītes, tādēļ dažādi salāti, uzkodas, brusketas ar dažādām piedevām (ar vītināto šķiņķi, garnelēm u.c.) vai, teiksim, mīdijas matrožu gaumē (500 g – 9.90 €) būs tieši laikā. Gaisīgās noskaņas, kas te pavada, nebūt nenozīmē, ka Laivu centrs restorānā nevar kārtīgi paēst. Un kā vēl var – atliek tik izvēlēties no zivīm un dažādām jūras veltēm līdz pīles krūtiņai, steikam vai burgeram. Vienalga, ko ēdīsiet, garām aizšaut, būs grūti.

Ja garšo labi paēst un gribas "aizbraukt citur", tad šī pilnīgi noteikti ir ieteicama izvēle ne vien dzīves baudītājiem, bet arī cilvēkiem ar labu gaumi. Nenožēlosiet!

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Kaspars Foits 05.07.2018
Šad un tad piebraucu tur paēst, vasarā īpaši forši. Ēdieni - standarts, cenas priekš tādas vietas ok. Galvenais, uz ko te visi brauc ir atmosfēra.
Riks 26.03.2018
Jā, vieta laba, tikai dienas piedāvājums pagājušo reizi nez kāpēc bija ilgi jāgaida.
Alla 09.07.2017
Kolosāla vieta - ļoti romantiska un skaista ainava. Vakars pie glāzes burbuļa ideāls!!!
gurmē 06.07.2017
Labs restorāns ar superīgu auru. Ēdienkarte nekas baigi īpašs, tas pats, kas visur, bet vieta pati par sevi īpaši vasarā super.
Santa 09.06.2016
Forša vieta, tāds klusums un miers. It kā tepat tuvu centram, bet sajūta, ka esi ārpus pilsētas. Cēzara salātiņi bija labi, bet pīle gan pasausa.
DG 16.05.2016
Trakums vasarā nedēļas nogalēs tur neiespējami norezervēt galdiņus, viss pilns. Mēģināju 3 datumus, ne viens nebija pieejams.
Hanna 12.05.2016
Kolosāla vieta ar super skatu un patīkamu gaisptni! Iepriekš neko par šo nezinājām, taču tagad mums ir par vienu favorītvietiņu vairāk.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies