Trešdiena, 25. novembris Katrīna, Kadrija, Kate un Trīne

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Tērbatas iela 5, Rīga

Tālrunis:

67286867

Darba laiki:

09:00 - 22:00
Ceturtdien, Piektdien: 09:00 - 23:00
Sestdien: 10:00 - 23:00
Svētdien: 10:00 - 18:00 (brančs: 10:00 - 15:00)

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

La Kanna

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Tērbatas ielas sākumgals jau labu laiku kā izveidojies par pieblīvētu un diezgan iecienītu kafejnīcu rajonu. Tam, kāds tas ir tagad, liels nopelns ir La Kannai, vienai no pirmajām kafejnīcām, kas uz apkārtējo kaimiņu fona izceļas ar oriģinālu vienkāršību un pilsētniecisku šarmu.

Starp citu, La Kanna bija viena no pirmajām vietām galvaspilsētā, kas aizsāka vēlās brokastošanas kustību, un dara to vēl joprojām. Stilistiski La kanna iemieso romantisku, nedaudz koķetīgu pilsētas gaisotni ar antīka paskata mēbelēm un siltiem toņiem krāsās. Vīnes stila kafejnīcas krēsli un apaļie galdi mudina uz laisku pasēdēšanu arī pēc maltītes. La kanna dzīvo līdzi pilsētas ritmam - no rītiem dominē enerģiska dinamika, pa dienu viegli pulsējoša noskaņa, bet vakarā toni nosaka absolūti relaksējoša kopā būšana. Galvenais šīs vietas pluss slēpjas atvērtajā un demokrātiskajā vidē bez noslēpumiem. Pavāri rosās turpat atklātajā virtuvē un, ja ir kas uz sirds, var droši ar viņiem aprunāties. Simpatizē arī bezceremoniālā, tajā pat laikā gādīgā apkalpošana.

Gruntīga pieēšanās šai vietai nepavisam nepiestāv un uz karbonādēm ar majonēzes rūtiņām te nav ko cerēt. Tikai nepārprotiet, La Kannā ēdamā ir daudz, taču tas viss pieejams gaumīgā un pārdomātā manierē. Uz La Kannu jāiet, ja kārojas šis tas no Itālijas zābaka jeb arī kaut kas sezonāls, jo ēdienos dominē sezonālas noskaņas un dažādu garšu sajaukumi.

Ja gribas ļauties pavāra iedvesmai un sezonalitātei, der izvēlēties kādu no sezonas ēdieniem, darba dienas vidū itin labi noderēs arī īpašie dienas ēdieni (divi ēdieni 6.50 €). Ēdienkarte kopumā atstāj vieglas un sabalansētas kulinārās gaumes iespaidu, arī cenas nav nevajadzīgi pārspīlētas. Spriediet paši – dažādu veidu brusketas – no 5.60 €, Cēzara salāti dažādās interpretācijās – 9.00 €, pastas no 8.90 €, otrie no 8.50 €, bet visi deserti – 5.90 €.

Savukārt brīvdienās La Kanna mudž no brančotājiem, jo no plkst. 10:00 iet vaļā vēlās brīvdienu brokastis, kad par 14.50 € vari ēst visu, kas acu priekšā, tik iegaumē, ka izēšanās ilgst līdz 15:00.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies