Piektdiena, 26. aprīlis Sandris,Rūsiņš un Alīna

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Adrese:

Mazā Miesnieku iela 1

Tālrunis:

-

Darba laiki:

12:00 - 01:00
Piektdien: līdz pēdējam apmeklētājam
Sestdien: līdz pēdējam apmeklētājam

Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarā

Krogs Aptieka

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Intriģējošais nosaukums un fakts, ka bāra īpašnieks ir vīrs, kurš vairākus gadus apsaimniekojis tāda paša nosaukuma bāru Vašingtonā un ir viens no Amerikas latviešu grupas „Mācītājs on Acid” dalībniekiem, ir pietiekams iegansts, lai dotos uz Vecrīgu uzmeklēt „Aptiekas” izkārtni.

 

Krogs izpelnījies ne vienu vien uzslavu no cilvēkiem, kuri novērtē alternatīvo (rok)mūziku un, kuriem patīk nemākslota vide un draudzīgs personāls. Kroga īpašnieks Kristaps Krēsliņš uz Rīgas uzdzīves ainas fona ir atšķirīgs, jo viņš ne tikai pārcēlies uz dzīvi šeit, bet pats arī rosās aiz bāra letes, gluži kā to darījis gadiem ilgi savā bārā okeāna otrajā pusē.

Kroga interjerā viņš spēlējas ar zāļu un zālīšu tematiku, savienojot to ar neatkarīgu un visiem pieejamu gaisotni, ko veido mājīgas ķieģeļu sienas, vienkāršas lietas un Rīgā reti sastopamā „mūzikas kaste” jeb „jukebox”. Tāpat kā Vašingtonas bārā „Pharmacy bar”, arī šeit galdos iestrādātas kapsulas un tabletes, plauktos un visur, kur iespējams saliktas tukšas zāļu pudeles. Pie sienām tematiski plakāti.

 

Te nav nekā lieka, viss veidots tā, lai nenomāktu satikšanās prieku un draudzīgas sarunas varētu ritēt brīvi un nepiespiesti. Bāra dzērienu klāstā ir viss nepieciešamais, jā - arī zāļu tējas. Ilgu laiku ēdiens „Aptiekā” nebija galvenais, taču tagad tur prot pasniegt kārtīgus burgerus un ne tikai to vien. Darba dienās ir arī pusdienu piedāvājumi.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies