Piektdiena, 26. aprīlis Sandris,Rūsiņš un Alīna

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
Ēdienkarte

Adrese:

Blaumaņa iela 5a, Rīga

Tālrunis:

28635555

Darba laiki:

12:00 - 21:00

JaunumsPadomāts par bērniemNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Kinki

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Uzreiz jāsaka, ka “Kinki” nav suši bārs. Tas ir Asian Grill tipa restorāns, kura nosaukums aizgūts no reģiona Japānā. Jā, piedāvājumā ir pietiekami plaša suši izvēle, bet fokuss ēdienkartē tēmēts Āzijas mūsdienu kulinārā pieprasījuma virzienā. Starp japāņu kulinārās daiļrunības rindām ēdienkartē ielauzušies tādi Āzijas reģiona ēdieni kā tom yam, stir fry, wok, spring rolls u.c. Turklāt, izrādās, ka kinki ir arī reti sastopama zivs un šefpavārs esot ne pa jokam nopūlējies, lai varētu to iekļaut ēdienkartē.

 

Ja nopietni, tad “Kinki” ēdienos patiešām var sajust produktu kvalitāti un pavāru ieguldīto darbu. Ēdienkarte ir niansēta un daudz uzmanības veltīts tieši ēdienu kompozīcijai. Šefpavārs klasiskas lietas izvēlējies pasniegt pa savam un nekautrējas, piemēram, marmora rib-eye steiku pasniegt uz banāna lapas ar wok dārzeņiem, arī klasiskais liellopa burgers šeit top sulīgā japāņu manierē.

 

Ja piederat pie tiem, kas uzskata, ka Āzijas virtuves restorāns bez suši ir tas pats, kas mūsu basketbola komanda bez Porziņģa, tad lūdzu, - “Kinki” ir visi iecienītie suši veidi – no klasiskajiem nori maki un sašimi līdz gunkaniem un karstajiem suši. Cenas saprātīgas - nori maki suši no 3.20 €, karstie suši no 8.00 €. Pamatēdieniem cenas robežās no 13.00 € līdz 29.00 €, wok ēdieni maksā no septiņiem eiro uz augšu.

 

Visādā ziņā “Kinki” ir pietiekami augsti standarti, tādēļ šī nav vieta, kur doties pēc lētiem vokiem vai diviem pseido suši par viena cenu. Rūpīgi nostrādātais kosmopolītiskais interjers pasteļkrāsas un brūnajos toņos ar mīkstām dizaina mēbelēm noderēs gan relaksētai maltītei, gan kokteiļvakaram. Bet, ja tomēr vispirms vēlaties aizdoties izlūkgājienā, ieplānojiet pusdienu pauzi pie viņiem, kad spēkā ir dienas piedāvājums trīs kārtās (7.50 €).


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Mex 23.10.2018
Šad tad viņiem pusdienu piedāvājumā ir arī lēti suši :)

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies