Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina un Dins

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Adrese:

A. Čaka iela 110 (ieeja no Tallinas ielas)

Tālrunis:

67293696

Darba laiki:

10:00 - 23:00

Norēķini ar kartēm

Ķīniešu bistro

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Taupīgākie ķīniešu virtuves cienītāji noteikti jau ir pabijuši attālajā Tallinas ielas (blakus bijušajam kino "Gaisma") ķīniešu bistro, kas par ļoti pieņemamām cenām piedāvā svaigus ķīniešu ēdienus. Ieejot bistro, uzreiz atduries pret bufeti un jāķeras klāt izvēles procesam. Process dabīgs un vienkāršs, tikai vizuāli īsti nav skaidrs, no kā tas viss tapis, tādēļ jājautā ķīnietēm aiz bufetes letes. Viņas pastāsta par visiem ēdieniem un cenām.

 

Ja vien neesi izsalcis kā vilks, pietiks ar pusi porcijas. Piedāvājumā ir rīsi, nūdeles, kartupeļi, asā cūkgaļa, liellopu un vistas gaļa, saldskābā cūkgaļa, vista. Cenas - vidēji ap 3.00 - 4.00 Ls. Bufetes galvenā vērtība ir ķīniešu ģimene, kas te saimnieko. Dienas laikā te skraida ķīniešu atvases, TV ekrānā skan ķīniešu karaoke klipi, šad un tad uzrodas arī vietējais kaķis. Romantiski un patiesi. Vakarā bistro pārtop par restorānu ar klātiem galdiem un apkalpošanu. Arī cenas tad pārtop citā līmenī. 

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
vija 03.12.2015
Cerēju, ka pēc remonta kaut kas būs uzlabojies, bet liela vilšanās. Garnļe čipši cepti vecā eļļā, rīsi trekni un negaršīgi. Saldskābā vista bez garšās.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies