Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina un Dins

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī

Adrese:

Kr. Barona iela 14, Tērbatas iela, Lielirbes iela 29 (t/c Spice)

Tālrunis:

67282052, 67842728, 67359663

Darba laiki:

Tērbatas ielā 46:

11:00 - 22:30, sestdien: 12:00 - 22:00, svētdien: 12:00 - 21:00

Kr. Barona ielā 14:
12:00 - 20:00
sestdien, svētdien: slēgts

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Kabuki

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

"Kabuki” restorāni komentārus neprasa - tie ir populāri galamērķi (zem „Kabuki” zīmola darbojas ne viens vien restorāns) visiem, kas meklē mūsdienīgu un ērtu vidi, kur izbaudīt austrumu virtuves burvību un viesmīlīgu uzņemšanu. Visi restorāni ir moderni un pārdomāti, katrs ar savu būtību un atšķirības pazīmēm. Visus vieno perfekti nostrādāts mūsdienīga minimālisma stils ar gaumīgiem austrumu akcentiem. Atklātā suši virtuve maltītei pievienos jūtamu uzticības piedevu, jo kuram gan nepatīk vērot, kā top pasūtinātie suši.

 

„Kabuki” piedāvājumā, ja tā var teikt, satuvināti austrumi ar rietumiem – loģisks piegājiens, jo latvietis itin labi sadzīvo gan ar suši, gan picām. Foto pie nosaukumiem ēdienkartē atvieglo izvēli tiem ēdājiem, kuri neiedziļinās sarežģītajos vārdu salikumos un visbiežāk izvēlas jau zināmus nosaukumus. „Kabuki” ēdienos iedvesmojoši salikumi izceļ Eiropas un Āzijas garšas nianses no Ķīnas, Japānas, Korejas, Taizemes un Indijas. Grēks neieskatīties ēdienkartes austrumu klasikas sadaļā, kur atradīsiet tādus labumus kā olu nūdeles ar vistu un dārzeņiem karija mērcē vai rauga mīklā ceptu Ķīnas pīli ar wok dārzeņiem. Arī jūras veltes pārliecina - gan jūras ķemmītes ar austeru mērci, gan arī tīģergarneles mango - ingvera mērcē ne tikai izskatās, bet arī garšo lieliski.

 

Suši izvēle „Kabuki” tiešām milzīga un, lai varētu nogaršot visus ēdienkartē pieejamos suši, var nākties uz „Kabuki” pārcelties uz dzīvi - apcepināti suši, visvisādi maki suši, sašimi, nigiri, gunkani un kas tik vēl ne. Var paiet laiks, līdz saproti, ko tad īsti vēlies. Šādos gadījumos viesmīļu loma ir divtik būtiska, jo labam viesmīlim jāspēj aizgaiņāt mulsuma rievas no klienta pieres un ar šo uzdevumu „Kabuki” lieliski tiek galā.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies