Dining
Sestdiena, 23. februāris Almants un Haralds

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Vienības prospekts 6, Jūrmala

Tālrunis:

67767735

Darba laiki:

Pirmdien: slēgts
Otrdien: slēgts
Trešdien: slēgts
Ceturtdien: 12:00 - 22:00
Piektdien: 12:00 - 22:00
Sestdien: 12:00 - 22:00
Svētdien: 12:00 - 22:00


JaunumsNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

International (Jūrmala)

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Restorānā no 2019. gada 17. janvāra rekonstrukcija!


Rīgas restorāns „International” pierādījis, ka atrašanās vieta nav noteicošais, lai restorāns veiksmīgi darbotos, tas var būt pieprasīts arī nomaļākā pilsētas daļā bez gājēju plūsmas. Turklāt tik pieprasīts, ka ieteicama iepriekšēja rezervācija. Iemantojis atzītu slavu gardēžu aprindās, „International” ar gudru domu spēris nākamo soli, atverot vēl vienu restorānu. Koncepcija tā pati, interjers arī līdzīgs, tikai lokācija cita –- Jūrmalā, Bulduros, prestižākajā Jūrmalas daļā, tikai trīs minūšu gājiena attālumā no pludmales.

Ja ir būts Hospitāļu ielas restorānā, nav īpaši jāstāsta par „International” koncepciju, bet tiem kas nezina -– porcijas šeit ir mazas, arī cenas zemākas - ar nolūku, lai klients varētu nogaršot vairākus dažādu nāciju ēdienus. Jāpiekrīt viņu pašu apzīmējumam - pareiza izmēra porcijas. Pareiza, ja neesat no tiem, kam patīk pierīties, tā vietā priekšroku dodat daudzveidīgām garšu niansēm un kvalitatīvam izpildījumam.

Restorāna šefpavārs, iedvesmojoties no Āzijas un Eiropas virtuvju labākajām tradīcijām un papildinot tās ar mūsdienīgām gatavošanas tehnoloģijām, ir izveidojis konceptuālu piedāvājumu, kas ietver ēdienus ar pārdomātu garšas buķeti. Šis ir no tiem restorāniem, uz kuru jādodas vēl un vēl. Ik uz soļa jūtama viesmīlības profesionalitāte - perfekti sastādīta ēdienkarte, mūsdienīgs, zīmolam pakārtots interjers un noslīpēta apkalpošanas kvalitāte. Visi ēdieni ir līdz niansēm nostrādāti, vienalga ēdīsiet strausa fileju, buļļa vaigus vai jēru.


„International” noderēs, ja vēlaties atstāt iespaidu un apliecināt gardēža statusu, nodemonstrēt labu gaumi  vai vienkārši meklējat vietu kādai svinīgākai ēdienreizei. Šī būs laba alternatīva arī gadījumos, kad draugu kompānijā nevarat izšķirties par labu kādai konkrētai virtuvei – „International” ir latviešu, franču, krievu, Vidusjūras, Āzijas, Jaunzēlandes, Austrālijas un kādas tik vēl ne virtuves.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Escape 23.11.2015
Sakarīga vieta. Padārga, bet pretī vismaz saņem kvalitāti. Serviss labs, interjers moderns.
Piekrītu 14.06.2014
Tiešām kvalitatīvs restorāns.
Toms 12.06.2014
Šis ir 100x labāks par visiem Jomas ielas šašlikiem un suši! Klusa, feina vieta un super kvalitatīvi ēdieni.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies