Piektdiena, 21. februāris Eleonora un Ariadne

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī

Adrese:

Skārņu iela 7, Rīga

Tālrunis:

67223240

Darba laiki:

12:00 - 23:00

    • Foursquare

    • Artjoms D, 29.09.2017
      The location of the restaurant is quite good, especially if you are seated next to the window to observe St. Peter’s Church, souvenir market and the square.
    • Viltė Š, 10.06.2017
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Indian Raja

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Saskaņā ar indiešu pārliecību, pārmaiņas un daudzveidība rada dzīvei krāsas un garšas, un tas izpaužas arī viņu ēdienos. Garšvielu pārbagātība ir viena no raksturīgākajām indiešu virtuves iezīmēm un vienā no retajiem indiešu restorāniem Rīgā to lieliski zina. Kā nekā restorānam ir indiešu saimnieki un indiešu šefpavārs. Šķiet, ka vienīgais, kas te nav no Indijas ir apkalpojošais personāls.

No šokējošiem garšas pārsteigumiem nav jābaidās, un, ja kāds no ēdienu nosaukumiem vairāk atgādina Morzes ābeci, iztaujājiet viesmīles, viņas ar uzdevumu tiks galā un izklāstīs katra ēdiena nianses. Ēdienkartē atrodami pārsvarā indiešu ēdieni ar dažādiem karijiem (vistas karijs - 11.00 €) un uz oglēm gatavotiem īpašajiem tandoori ēdieniem priekšgalā. Un, protams, tradicionālā Punjabi (naan) maize, kas cepta māla krāsnī no izveltnētas mīklas.

Labs risinājums veģetāriešu pusdienām, jo citur Rīgā būs grūti atrast restorānu ar tik pārdomātu veģetāro ēdienu izvēli. Kvalitātes ziņā noteikti šo var uzskatīt par vienu no autentiskākajiem restorāniem Rīgā, jo indiešu ēdienos ir gan Indijai raksturīgā garšvielu pārbagātība, gan pareizās sastāvdaļas, kas kopā veido prasmīgu izpildījumu.

Vēl tikai beigās neliela piebilde par asuma mērvienībām ēdienkartē – asie ēdieni atzīmēti ar pipariņiem, no viena līdz trijiem, atkarībā no asuma pakāpes. Ja ar asumu esi uz „Jūs”, tavas spējas visticamāk aprobežosies ar vienu pipariņu, ja patīk asi ēdieni, tad diviem pipariņiem pie ēdiena nosaukuma nevajadzētu radīt problēmas, bet trīs pipariņi pa spēkam nav vis kuram katram.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies