Otrdiena, 17. septembris Vera, Vaira un Vairis

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Adrese:

Aldaru iela 9

Tālrunis:

67225304

Darba laiki:

12:00 - ...
Piektdien: 12:00 - 01:00
Sestdien: 12:00 - 01:00
Svētdien: 12:00 - 22:00

  • Foursquare

  • George Iosifidis, 24.08.2015
   Great bar, very good alternative & Indy music, many friendly locals, superb prices. Have been going back for years. Definitely worth a visit.
  • Džojam Rufusam, 24.11.2014
   A cool cozy place to relax, have a drink and chat up with friends, though the bartender might need a few lessons in social graces and manners and might also be helpful if she did not act aloof!
Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

I love you

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Esi pirmais un novērtē

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Ja sieviete vēlas vīrietim likt noprast par savām jūtām, labāku vietu grūti iedomāties. Dēļ nosaukuma. Tik tiešām, ja nosaukums nemulsina, tad šī ir piemērota vieta romantiskām vēlajām brokastīm vai klusam randiņam laikā starp pusdienām un vakariņām, jo pārējā laikā šeit ir pilns.

 

“I love you” ar savu vienkāršību izstaro draudzīgu un nepiespiestu attieksmi. Personāls - familiārs un primitīvs. Ja gribas nošķirties divvientulībā, ērtāk, protams, to darīt pagrabstāvā, kur atmosfēra intīmāka. Vinnēs meitenes, kas respektē džeku vēlmi būt starp savējiem arī tad, ja draudzene pie sāniem.

 

Izēdāji būs vīlušies, jo ēdienu izvēle nav pārāk liela un gruntīgus ēdienus te nepasniedz. Galu galā, uz šejieni nāk pēc garīgās barības, nevis pieēsties. Bet, ja izsalkumu ar kokteiļiem vai alu prom dabūt neizdodas, "I love you" ir arī šis tas ēdams, picas un dažādas uzkodas ieskaitot.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies