Piektdiena, 22. novembris Aldis, Aldris un Alfons

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Grostonas iela 21, Rīga

Tālrunis:

20021982

Darba laiki:

10:00-21:00
Piektdien, sestdien: 10:00 - 22:00
Svētdien: 10:00 - 20:00


JaunumsPadomāts par bērniemNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Holy Moly

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Trāpīgāku nosaukumu stilīgajam Kalifornijas ēdienu restorānam (pāris minūšu gājienā no Arēnas Rīga) grūti iztēloties. "Holy Moly" ir daudz vairāk par pliku vietu, kur vienkārši aiziet apmierināt fizioloģisku kairinājumu, ja slinkums pašiem pie kastroļiem stāvēt.

"Holy Moly" ir vērā ņemams galamērķis, ja meklējat vietu ar pārdomātu ēdienu, mūsdienīgu vidi un labas kvalitātes apkalpošanu. Vieta pati par sevi stilīga un uz daudzstāvu torņu fona izceļas ar gaumīgu individualitāti. Interjerā galvenā loma plašajiem logiem, pati telpa askētiska un viegli jauneklīga – uz vienas no sienām oriģināls grafiti zīmējums, virs 18. galdiņa īsts sērfinga dēlis, pieejams arī bērnu rotaļu stūrītis.

Saturiski "Holy Moly" ir absolūts pretstats askētiskajam interjeram – piedāvājums mudž no visa kā. Galu galā, tāda jau tā Kalifornija ir – pamatīgs mikslis, kur ir pa druskai no visa. Ēdienkarte sadalīta pamata blokos – brokastis visas dienas garumā (jo kurš gan Kalifornijā laiku skaita), picas, poke bļodas, tapas, rolli un pamatēdieni. Šis ir no tiem gadījumiem, kad grūti izcelt atsevišķus ēdienus, jo gribas ēst visu pēc kārtas.

Brokastu laikā liela varbūtība, ka jau no rīta nāksies pieņemt svarīgu lēmumu, jo izšķirties par labu, teiksim, starp super gardajām huevos rancheros Kalifornijas brokastīm, amerikāņu pankūkām vai iecienītajām “Holy Moly” vafelēm nebūt nav viegli.

Cenas atbilstošas kvalitātei un servisam – garšīgi paēst te varēsiet arī par desmit eiro, bet, ja dosieties vakariņās ar vīnu (kokteiļiem vai amatalu), tad uz diviem jārēķinās ar kādiem četrdesmit eiro. Ja sasummē feino apkalpošanu, oriģinālo ēdienu klāstu un atmosfēru, "Holy Moly" var izrādīties patiešām laba ideja, ja meklējat vietu nost no burzmas, vai arī vēlaties uzņemt pozitīvas sajūtas pirms vai pēc koncerta Arēnā.KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
badge

Piedāvājumi!

 
hot Īpašā novembra ēdienkarte Čarlstonā

Īpašā novembra ēdienkarte Čarlstonā

Restorāna "Čarlstons" komanda sarū ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies