Piektdiena, 27. novembris Lauris un Norberts

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Vītiņu iela 4, Mārupe

Tālrunis:

29106538

Darba laiki:

11:00 - 22:00
Piektdien, sestdien: 11:00 - 23:00


Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Hercogs Mārupe

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Ģimenēm un bērniem draudzīga restorāna labā slava Mārupes "Hercogam" skrien pa priekšu kopš pirmās atvēršanas dienas, un šobrīd tas kļuvis par ļoti iecienītu ģimeņu atpūtas vietu. Pat vairāk - tas kļuvis par visas Mārupes simbolu.

"Hercogs" Mārupē atrodas plašās telpās blakus Mārupes vidusskolai. Restorāna īpašnieks ir šefpavārs Andris Rūmītis, kurš jau daudzus gadus veiksmīgi vada arī otru "Hercogs" restorānu Jelgavā.

Rīgas perifērijā nemaz nav tik daudz restorānu, kur vienlīdz ērti jūtas gan ģimenes ar bērniem, gan romantiski noskaņoti pārīši, un "Hercogs" tāds ir. Restorānā ir visi priekšnoteikumi, lai viesi būtu gandarīti – kvalitatīvs ēdiens, gādīga un smaidīga apkalpošana, pulsējoša ģimenes gaisotne, un prieks ļaužu acīs. Visapkārt dzīvespriecīgs noskaņojums, un ko gan vairāk restorāns varētu vēlēties?

Darba dienas pusdienlaikā lielākā daļa no galdiem ir aizņemti un viesmīļi rosās ne pa jokam, galu galā uz pusdienām sanākušie jāpabaro ātrāk, nekā tas ir citās ēdienreizēs. Darba dienu pusdienlaikā divi ēdieni maksā 7.00 €, trīs ēdieni – 8.40 €. Arī vakaros un brīvdienās ""Hercogs" par viesu trūkumu sūdzēties nevar, vēl jo vairāk – galdiņus labāk iepriekš rezervēt.

Šefpavārs ļoti lielu vērību pievērš produktu kvalitātei un augstvērtīgi produkti virtuvē ir "Hercoga" ikdiena, nevis modes diktēts uzstādījums. Savu ēdienu koncepciju šefs Andris Rūmītis raksturo kā mūsdienu virtuvi, un visiem labi zināmus ēdienus viņš pasniedz savā redzējumā. Ēdienkarte ir plaša un tajā ir viss, ko tauta pieprasa – no tartariem un Cēzariem līdz liellopa steikam un jūras veltēm. 

Saprotams, ka bērniem "Hercogā" ir pašiem sava ēdienkarte, nav aizmirsti arī veģetārieši. Cenas? Samērīgas un lētāk kā līdzvērtīgos Rīgas restorānos. Garšīgi paēst (tiešām – paēst) var arī nemaksājot 10 €, turklāt lielākajai daļai pamatēdienu cenas nepārsniedz desmit eiro robežu, un padsmit eiro slieksni sasniedz vien daži ēdieni.

Svētdienās no 11:00 līdz 15:00 "Hercogs" pārvēršas par ģimeņu mini festivālu, jo restorānu ieņēmuši vēlie brokastotāji. Vēlbrokastis (19 €, bērniem – 9.50 €) ir tik pieprasītas, ka bez iepriekšējas rezervācijas paliksiet gribot.

Gada siltajos mēnešos restorānā darbojas vasaras terase un āra rotaļu laukums bērniem.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Zuze 21.07.2017
Sakarīga ēdienkarte, bet viennozīmīgi labākais, kas šajā restorānā ir tās ir izklaides mazajiem. Uz sitienu labāku vietu, izņemot lido, Rīgas apkārtnē grūti iedomāties.
Elīna 14.06.2017
Laba vieta bērnu ballītēm. Esmu tādās tur jau bijusi divas reizes, viss lieliski - gan mazajiem, gan lielajiem. Ir rotaļlietas, spēļu istaba un garšīgi ēdieni, bet pats galvenais, ka cenas nav pārspīlēti dārgas
Pusdienotājs 26.05.2016
Ļoti garšīgi, jauka un pretīmnākoša apkalpošana. Tiek ātri piemeklēts un pielāgots ēdiens, ja arī ir alerģija uz kādu noteiktu pārtikas produktu. Noteikti atgriezīšos vēlreiz!
Mamma 04.04.2016
Esam bijuši jau vairākas reizes un noteikti iesaku šo restorānu ģimenēm, jo tur par bērniem tiešām padomājuši. Viņiem tur ir gan ko ēst, gan darīt.
family 08.09.2015
Foršs restorāns. Bērniem ir ko darīt un pieaugušajiem arī ērti. Apkalpošanai vērību nepiegriezu, bet gatavo tur garšīgi. Tikai cenas nedaudz varētu nolaist.
Andris 30.05.2015
Nekas labs jau nav! Nav par ko fanot, ka mo Burkāna aizbēg šefpavārs un attaisa savu iestādi! Viesmīļiem liekot vilkt melnus cimdus!
Anna 19.05.2015
Aha, tikai personāls ir bremzēts un vispār diezgan neatsaucīgs. Kā uzzināju, gribot rīkot tur banketu, - cilvēki nāk TIKAI dēļ bērnistabas, tādēļ viņu no 20:00 vakarā līdz slēgšanai nevar aizvērt uz vienu vakaru, lai viesiem būtu atsevišķa telpa svinībām. Sačakarēja piemājas kafejnīcu!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies