Trešdiena, 21. augusts Janīna un Linda

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Adrese:

Kr. Barona iela 31a

Tālrunis:

67281141

Darba laiki:

12:00 - 24:00
Svētdien: slēgts

  • Foursquare

  • Elena M., 10.12.2013
   Very nice place! Good wine and cozy atmosphere. Food is good: they make fantastic pesto themselves! Many interesting things in gallery downstairs.
  • Reins Grants, 29.04.2017
   1st floor: Shop with interesting, artsy gifts - books, cups, souvenirs, cds, etc. 2nd floor: Cafe with healthy, fresh food prepared on the spot. Service is friendly in both spots.
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Galerija Istaba

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas


Romantikas apdvests iestādījums, kas sevī apvieno mākslas veikaliņu, izstāžu zālīti un visapkārt augstajai telpai izvietotajā balkonā izvietotu kafejnīcu. Skaidrs, ka te domāts par integrētu atpūtu, kurā kafijas tasei, glāzei vīna vai nelielai maltītei pakārtots raksturs.

 

Atbilstoši stilam, kafejnīca ieturēta vintage stilā – apbružātas, dažādu laiku un stilu mēbeles, mākslinieciski pleķainas sienas, visādi sīki izpušķojumi. Bohēmiskā publika prot to novērtēt un dīkās sarunās te nīkst labprāt, iedzerot un pļāpājot par augstām tēmām. Ja vēlaties paēst, ēdienkarte iesaka saukt pavāru, lai noskaidrotu, ko gribat un ko iespējams pagatavot (gaļu, zivi, dārzeņus). Ja visu uztverat kā piedzīvojumu, tad "Istaba" ir OK, bet, ja esat pieradis pie klasiska servisa un komforta, ejiet citur.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Anastasija Kozlova 30.01.2014
O4enj xorowee mesto. Spokojnoe, s prijatnim interjerom i vkusnim menu!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies