Otrdiena, 20. oktobris Leonīds un Leonīda

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Raiņa bulvāris 21, Rīga

Tālrunis:

27724437

Darba laiki:

12:00 - 23:00
Svētdien: 14:00 - 23:00


Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Forest

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Raiņa bulvāra restorāna "Forest" pluss ir diskrētums, nevis modes virzīts pieprasījums. Uz šejieni nāk dēļ ēdiena un labās apkalpošanas, nevis tāpēc, ka te vienkārši jābūt. "Forest" neatspoguļo forest food koncepciju, tas vairāk ir kā alegorisks apliecinājums svaigumam un sezonalitātei.

"Forest" ēdienkarte pauž pārliecību, ka ēdienam jābūt saprotamam, bez liekiem kairinātājiem, tādēļ pavāri nav aizrāvušies ar pārspīlētām garšu saspēlēm (ja karpačo, tad - klasisks un kvalitatīvi nostrādāts). Piedāvājumā dominē mūsdienu klasika, sava loma ir arī jaunradei, jo tā palīdz atšķirties un piešķir ēdienam krāsas. Izvēles iespējas gana plašas - no klasiskajiem tartariem, karpačo un svaigajiem salātiem dažādās variācijās līdz pašu kūpinātām reņģītēm, sulīgām cūkgaļas ribiņām un medījumiem. 

Ja a la kartē viss šķiet tik kārdinošs, ka grūti izvēlēties, der iet zelta vidusceļu un izvēlēties kādu no degustācijas ēdienkartēm ar pieciem (30.00 €), sešiem (35.00 €) vai septiņiem ēdieniem (40.00 €). Degustācijas ēdienkarte pieejama tikai iepriekš rezervējot.

Nenoniecinot garšu aspektus, jāuzsver šī restorāna ēdienu noformējums – daudz domāts, lai ēdiens acis priecē dažādās formās, krāsās un tekstūrās. Secinājums – lai gan "Forest" pasniedz arī dienas piedāvājumus darba dienās, šis nav gluži ikdienas restorāns. Gan elegantais interjers ar skatu uz operas namu, gan kvalitatīvais sniegums zālē un virtuvē šo padara par vienu no spilgtākajiem Rīgas restorānu klasiķiem, un tādam tam arī jāturpina būt. Patiešām laba izvēle, ja meklējat ieturētu stilu un konstanti labu kvalitāti.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Elvīra 05.12.2017
Bijām šajā vietā uz branču. Ļoti garšīgi. It kā dārgāk kā parastie 15€, bet ir tā vērts.
rīdziniece 14.08.2016
Ļoti laba apkalpošana, mūsdienīgs, garšīgs ēdiens. Vienīgais mīnuss - cenas par augstu.
Māris 18.07.2016
Varu šo ieteikt, ļoti labs restorāns. Sākot jau no pirmās minūtes. Labs serviss, ēdieni ar smalku piesitienu un labs vīns. Iesaku, ja kaut ko no tā visa saprot.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies