Pirmdiena, 14. oktobris Vilhelmīne un Minna

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Audēju iela 4, Rīga

Tālrunis:

25966376

Darba laiki:

12:00 - 23:00
Piektdien, Sestdien: 12:00 - 02:00

Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Easy Wine

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Ja citējam Paulu Koelju, tad jebkuru vīnu vērts pagaršot, dažus vajag tikai iemalkot, bet ir tādi vīni, kuru pudeles nepieciešams izdzert tukšas. Tieši ar tādu domu Vecrīgā un lidostā Rīga darbojas pirmais pašapkalpošanās vīna bars/restorāns Rīgā "Easy wine". Tā ir vieta, kur katrai vīna pudelei tiek nodrošināti īpaši apstākļi, kādos vīns sniedz maksimālo baudījumu no katra malka.

Ieejot mājīgajās bāra telpās pašā Vecrīgas sirdī, ikvienu "Easy Wine" viesi sagaida plašs un daudzveidīgs vīnu un ekskluzīvu alkoholisko dzērienu klāsts. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, viesi var izbaudīt vēsu, pareizi uzglabātu glāzi lieliska vīna, bez nepieciešamības iegādāties visu pudeli uzreiz. Turklāt, jebkuru no vīniem var iegādāties arī pudelēs un paņemt līdzi. Būtiska nianse, kas vīna baudīšanu "Easy wine" padara patiešām vieglu, ir tāda, ka uzcenojums dzērieniem ir neliels.

"Easy Wine" izmantotā vīna izliešanas aparatūra uzglabā vīnu ideālā temperatūrā un apstākļos, kas nodrošina iespēju nogaršot un izbaudīt sešdesmit dažādus vīnus un izvēlēties no tiem sev piemērotāko. Lai vīna baudīšanas process izvērstos par īpašu notikumu, iespējams arī ļauties degustācijas priekam un baudīt gan ēdienus, gan vīnus patīkamā atmosfērā.

"Easy Wine" ir ļoti piemērota vieta, kur satikties, jo tur atrodams ne tikai plašs vīnu klāsts, bet pieejama arī plaša ēdienkarte ar izmeklētām uzkodām, spāņu tapām un klasiskiem Vidusjūras reģiona ēdieniem.

Ja esat Rīgas lidostā, tad ziniet, ka "Easy Wine" darbojas arī tur un bez ierastā vīnu sortimenta piedāvā arī šampaniešus un dzirkstošos vīnus. Visas dienas garumā lidostas restorānā pieejamas brokastis, itāliešu virtuves ēdieni un dažādas jūras veltes, bet, ja rodas iekāre iesvētīt atpūtas sākumu, šampanietis ar austerēm būs tieši laikā!

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Alise 03.07.2018
Man šo vietu ieteica kolēģes un biju lasījusi labas atsauksmes. Aizgāju ar savu norvēģu ciemiņu. Gaumīga vieta, labs vīnu sortiments un unikāls koncepts, ko atzina arī mans skandināvu draugs. Iesaku.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies