Trešdiena, 25. novembris Katrīna, Kadrija, Kate un Trīne

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Meistaru ielā 10/12, Rīga

Tālrunis:

67225436

Darba laiki:

12:00 - 23:00

Piektdien, sestdien: 12:00 - 01:00

JaunumsNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Duvel's Gastro pub

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Daudzi jau droši vien pamanījuši, ka kopš 2017. gada vasaras Līvu laukuma Meistaru ielā parādījies beļģu stila iestāde “Duvel's Gastro Pub”. Jauns beļģu krogs? Ne gluži. Bet jauns gastrobārs labākajās vecās Eiropas tradīcijās – tas gan.

Ja bārā nereti viesi ierodas tikai uz dzērieniem, tad gastro pub vairāk orientēts uz ēdienu, un šādos iestādījumos ļaudis visbiežāk izvēlas gan paēst, gan iedzert. Krogi, kuros var paēst, nebūt automātiski nekvalificējas apzīmējumam gastro pub, jo ar iespēju paēst vien nepietiek, gastrobārā jāpasniedz patiešām kvalitatīvs ēdiens. Un "Duvel's Gastro Pub" tāds ir.

Jaunais gastrobārs veidots eleganta kroga stilā – galvenajā zālē plašs bārs, visapkārt tumškoka apdare un beļģu krogu atribūtika, kas neuzbāzīgi mudina uz glāzi laba alus, uzkodām, steiku vai mīdijām. Otra zāle ar lordu stila ādas mēbelēm vairāk piemērota diskrētākai pasēdēšanai un kāda eleganta didžestīva baudīšanai. Iespaids kopumā - nosvērts un nobriedis stils, kas patiks dzīves baudītājiem.

Ēdienkartē apvienots labākais no grila un klasikas, un tā vien šķiet, ka ar BBQ ribiņu ēdienkartes ideju restorāna veidotāji trāpījuši mērķī, jo tā jau pati par sevi rosina apetīti. Arī piedāvājums sakarīgs – 24.50 € par veselu kilogramu ribiņu ar kartupeļu salātiem, marinētiem dārzeņiem, BBQ mērci, čili mērci piedevās. Ja esat vairāk kā divatā, ķeriet ciet divus kilogramus par 49.00 € vai, ja vēl vairāk, tad 3 kg. Klāt vēl tikai glāze beļģu alus (ir arī vīna karte) un garšu prieki var sākties.

Patīk vai nē, bet, kur beļģu alus, tur jābūt arī mīdijām. “Duvel's Gastro Pub” mīdijas par 24.50 € piedāvā prāva izmēra porcijā, kas pieejama ar dažādām mērcēm pēc izvēles (nogaršojiet mīdijas klasiskajā Provansas versijā ar baltvīnu, tomātiem un garšaugiem). Bez mīdijām ēdienkartē ir arī dažādi uzkodu varianti, salāti, zupas, grilējumi, zivis, burgeri (no 7.50 €) un, saprotams, deserti. Cenas – kvalitātei atbilstošas, un saturīgs vakars divatā bez pārmērībām izmaksās ap četrdesmit piecdesmit eiro un uz augšu.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Gribu ēst 07.05.2019
Kur pusdienu piedāvājums pazudis?
Santa Aine 15.01.2019
It kā izskatās vairāk pēc kroga, bet ēdienkarte kā restorānā. Bijām ar vīru pirms laiciņa un nogaršojām bbq ribiņas, cenā iekļautas arī piedevas un ar 1kg ribām mums pilnīgi pietika. Bija garšīgi un skaisti pasniedza. Interjers arī smuks.
Elmārs Rags 10.12.2018
Labs dienas piedāvājums. Picas var izvēlēties savai gaumei.
Dizzy 12.04.2018
Laba cena Hoegaardenam 4.25 eur.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies