Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte un Mudrīte

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Miesnieku iela 4, Rīga

Tālrunis:

67559884

Darba laiki:

12:00 - 22:00
Brokastis: 07:00 - 11:00

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Dome zivju restorāns

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Mājīgais, velvju ieskautais Dome zivju restorāns darbojas jau kopš 2009. gada, un tā reputāciju veido izcilie zivju ēdieni, kas papildināti ar rūpīgi atlasītām sezonālām sastāvdaļām. Dome zivju restorāns ir vienīgais Rīgā, kam zivis piegādā mazās zivju audzētavas un arī paši zvejnieki - piemēram, reizi nedēļā svaigas zivis tiek vestas no 200 km attālās Pāvilostas Latvijas rietumu piekrastē.

Šefpavārs Kristaps Sīlis, kurš, līdzās darba pieredzei vairākos no labākajiem Rīgas restorāniem, stažējies arī Kopenhāgenā vairākkārt par pasaules labāko restorānu atzītajā "Noma", kā arī ievērojamā britu šefpavāra Toma Eikensa restorānā Londonā. 


Kristapam patīk skaidras, izteiktas un sabalansētas garšas. Ēdiena ziņā viņš sevi nekad neierobežo un vienmēr gatavs pārsteigt viesus. Viņš ir pārliecināts, ka katram restorāna apmeklējumam jākļūst par brīnišķīgu sajūtu piedzīvojumu, kam ļaujoties, var pilnībā izbaudīt burvīgo garšu buķeti.

Gada siltajos mēnešos, parasti no aprīļa līdz oktobrim, atvērta arī jumta terase, kur pavāri viesu acu priekšā gatavo ēdienu uz īpašā GreenEgg ogļu grila. No terases paveras brīnišķīgs skats uz Doma katedrāli un Vecrīgas jumtiem.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies