Ceturtdiena, 9. jūlijs Zaiga, Asne un Asna

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW

Adrese:

Druvas iela 2, Ogre (ieeja no Austrumu ielas)

Tālrunis:

67205599, 28645986 (banketi)

Darba laiki:

10:00-16:00
Sestdien, svētdien: slēgts


  • Twitter

  • 06.04.2020
   Pusdienu restorāns Daily 7. aprīlī atsāk darbu K. Ulmaņa gatvē 125, Mūkusalas ielā 101, Jūrkalnes ielā 15/25, G. Ze… https://t.co/r3DSc4qQRb
  • 25.03.2020
   Lai atrastu sev tuvāko Daily, kas vēl turpina gatavot maltītes, ieskaties šeit: https://t.co/aDp40iGvrV
  • 16.03.2020
   RT @dblv: Izglītības iestāžu ēdinātāji: Bez valsts atbalsta bankrotēsim https://t.co/TM7MOOzIyk #db #dienasbizness via @dblv

Daily pusdienu restorāns (Ogre)

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Pusdienas ir viena no vissvarīgākajām ēdienreizēm, tādēļ Daily pusdienu restorāns arī Ogrē piedāvā ēdienus, kas ne tikai labi garšo, bet arī ir daudzveidīgi un bagātīgi ar veselīgām uzturvielām.

Katru darba dienu tiek piedāvāti dažādi maltīšu varianti dažādām gaumēm. Sev ko tuvu vienmēr varēs atrast gan tradicionālās mājas virtuves piekritēji, gan tie, kas priekšroku dod izslavētiem un visiem zināmiem ēdieniem no visas pasaules, no Skandināvijas līdz Meksikai. Starp citu, steidzīgie un visi, kas rūpējas par kolēģiem, ēdienu restorānā var iegādāties arī līdzņemšanai.

Daily pusdienu restorāni organizē un nodrošina arī banketu un svinību pakalpojumus, atliek tikai pateikt laiku, vietu un pasākuma tēmu, un Daily nodrošinās ēdināšanu pasākumā atbilstoši izteiktajām vēlmēm un iespējām.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies