Dining
Otrdiena, 11. decembris Valdemārs, Valdis un Voldemārs

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī

Adrese:

A. Čaka iela 58, Rīga

Tālrunis:

25714001

Darba laiki:

12:00 - 22:00
Piektdien: 12:00 - 23:00
Sestdien: 12:00 - 23:00
Svētdien: 12:00 - 22:00

Padomāts par bērniemDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Da Roberta

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Ko tur slēpt, ar tā dēvētajiem ģimenes restorāniem gadījies visādi – ja atmosfēra laba un bērniem draudzīga, tad ēdienkartē par mazajiem nav īsti padomāts, vai otrādi. Tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst arī par pārīšiem un vientuļniekiem. Skaidrs, ka visiem neizdabāsi, tādēļ jaunā restorāna "Da Roberta" saimnieki, veidojot restorānu, vispirms sāka ar mazajiem.

Restorāna tapšanas procesā pat tikušas iesaistītas astoņdesmit jaunās māmiņas, kuras testēja, vērtēja un komentēja. Rezultātā radusies patiešām mājīga vieta divos stāvos, kur vienlīdz labi jūtas vecāki un viņu bērni, gan arī tie, kas restorānā ieradušies bez mazajiem. Pirmajā stāvā mājīga un harmoniska aura ar siltām koka mēbelēm, rūtotiem galdautiem un itāliešu romancēm fonā, pagrabstāvs gan ir šaurāks, toties gaišos toņos un ar bērnu rotaļu zonu.


"Da Roberta" kulinārais virziens balstīts uz Itālijas virtuves pamatiem un šī ir viena no retajām vietām pilsētā, kur pasūtinot ēdienu, to iespējams pagatavot bez glutēna un/vai laktozes. Ļoti nopietni domāts par mazajiem ēdājiem, virtuvē top dažādi biezeņi pat pavisam maziem mazuļiem. Bet lielajiem ēdienkartē daudz dažādu iespēju – no svaigām brusketām un uzkodām (cenas – no 4.10 €) līdz salātiem, zupām, otrajiem un desertiem. Protams, ir gan svaigi gatavotas picas (no 5.00 €), gan pastas (no 4.80 €), kas arī, starp citu, pieejamas plašā izvēlē, arī cenu ziņā. "Da Roberta" ir patiešām demokrātisks restorāns un garšīgi paēst var arī nemaksājot vairāk par septiņiem eiro.


Rezumējot pieredzēto - nelielais restorāns noderēs, ja meklējat nesamākslotu gaisotni, kur par demokrātiskām cenām var nobaudīt klasiskus un ne tik klasiskus itāliešu ēdienus. Īpaši ieteicams ģimenēm ar bērniem.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Larisa 20.10.2016
Patiešām mājīga un jauka vieta.Svaigi gatavotas pastas un bezgultēna picas mums loti garšoja. Paldies.Lai Jums veicās.
Sanita 11.07.2016
Mājīgs restorāns ar feinu apkalpošanu. Ēdiens gan bija diezgan ilgi jāgaida, toties bija garšīgi.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunā gada sagaidīšana restorānā Key to Riga

Jaunā gada sagaidīšana restorānā Key to Riga

Vecgada vakara izklaidējošā progra ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies